takipçi satın al

Hepsipay Limiti Nakite Çevirme (Limit Arttırma, Bozum)

Gidio.NET

Bozum

Hepsipay limiti nakite çevirme konusunda yardıma ihtiyacı olan kişilere bu içerik rehber niteliğindedir. Hepsiburada’nın Hepsipay uygulaması üzerinde hazır limite sahipseniz kolayca elde ettiğiniz limiti nasıl nakite çevirebilirsiniz? Bu içerik sizlere bu konu da yardımcı olacaktır.

Hepsiburada kısa süre öncesinde Hepsipay adlı özelliğini kullanıma sundu ve Hepsiburada’dan alışveriş yapılacağı zaman Hepsipay üzerinden limit alarak şimdi al, sonra öde özelliğini kullandırttırıyor. Hepsipay ile birlikte limite sahip oluyorsunuz ve sahip olduğunuz hazır limiti Hepsiburada üzerinden herhangi bir ücret ödemeden kullanabilmektesiniz. Peki, Hepsipay limiti nakite çevirme nasıl oluyor? İşte sizlere Hepsipay limit bozum!

Hepsipay Nedir?

Hepsipay, Hepsiburada uygulamasında kullanabileceğin limiti verir. Hepsiburada’da hızlı, güvenli ve kolay ödeme yapmanı sağlayan Hepsipay dijital bir cüzdandan ibarettir. Tek bir tık ile ödemeni yapabilir ve Hepsipay Limitin sunmuş olduğu avantajlardan yararlanabilirsin. Sözleşme ve taahhüt ile çalışan Hepsipay sadece Hepsiburada değil bir çok alışveriş sitesinde kullanılabilmektedir.

Hepsipay ile ücretsiz kart oluşturabilir ve oluşturduğun kart ile dilediğin yerde online ödeme yapabilirsin. Ödemelerini yapabilmek için tek bir tık yeterlidir. Aynı zamanda uygun kredi avantajları ve limitleri sayesinde de mevcut limitini daha da arttırabilme avantajına sahipsin. Hepsipay limitini QR ile ödeme kabul eden her yerde de yapabilme avantajına sahip olduğunu unutmamalısın.

Hepsipay Limit Nedir?

Hepsiburada üzerinde kullanacağın Hepsipay limitini alabilmek için Hepsiburada uygulamasını mobil cihazına indirmen gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra Hepsipay’a kayıt olabilir ve profilini doğruladıktan sonra ‘Limit Al’ butonuna basarak anında limite sahip olabilirsin. Limiti alabilmek için Findeks veri tabanında üyeliğinin olması ve bu üyelik ile Hepsipay’ın kredi notu bilgilerini öğrenmesi gerekir. Kredi notun ve sicilin temizse Hepsiburada üzerinde kullanabileceğin limit, Hepsipay tarafından hesabına tanınacaktır.

Hepsipay Limiti Nakite Çevirme

Hepsipay’ın hesabına tanımış olduğu hazır limiti eğer Hepsiburada üzerinde kullanmak yerine nakite çevirmek istersen birden fazla yolu bulunmaktadır. Limitini kullanmak istemeyen kişiler genel olarak elde ettiği limiti komisyon ile nakite çevirirler. Örneğin; 10.000 TL’lik Hepsipay limitini kişiler 8.000 TL’e bir başkasına satmaktalar. Bu sayede hesaplarına nakit geçmiş oluyor.

Hepsipay limiti bozum yapmak için kullanabileceğiniz yerler:

  • R10.net
  • Bionluk
  • Donanımhaber

ÖNEMLİ:Bu içerikte sponsorlu linkler yer almaktadır. Sponsorlu linkler için her hangi bir anlaşmamız yoktur. Ödeme yaparken dikkatli olunuz, sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Hepsipay Limiti Arttırma

Hepsipay’ın sunmuş olduğu hazır limit eğer ihtiyacınızı karşılamıyorsa limitinizi arttırabilmek için çeşitli yollarınız var. Hepsipay limitiniz eğer düşük geldiyse limiti 5.000 TL tutarında arttırmak için Hepsiburada Premium üyeliğini satın almanız gerekmektedir.

Hepsiburada Premium üyeliğini satın almak için;

  • Hepsiburada.com’a giriş yapın.
  • Hesabınızı açın ve Premium sekmesine tıklayın.
  • Premium sekmesinden ‘Üye Ol’ butonuna basın.
  • Aylık üye olmak için kartınızdan 1 TL çektirin.
  • Hepsipay sayfanıza girin ve limitinizi kontrol edin.

Bu işlem sayesinde Hepsipay hazır limitiniz 5.000 TL daha artmış olacaktır.

Hepsipay Limiti Banka Hesabına Çekilebilir Mi?

Hepsiburada üzerinden aldığınız Hepsipay limitini banka hesabınıza çekemezsiniz. Banka hesabınıza çekemediğiniz için limitinizi Hepsiburada üzerinden kullanabilirsiniz veya Hepsipay limiti nakite çevirme yöntemine başvurabilirsiniz.

Hepsipay İletişim Numarası

Hepsipay hesabınla ilgili olarak yaşamış olduğun tüm sorunları Hepsipay’ın müşteri hizmetleriyle görüşebilirsin.

Hepsipay Müşteri Hizmetleri0850 252 40 00
Hepsipay Genel MerkezKuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Tower Blok No: 12 İç Kapı No: 427 Şişli / İstanbul

Diğer önerilen içerik:

Hazır Limit Veren Uygulamalar

Para Kazandıran Oyunlar

Yeni İş Fikirleri 

1 Saatte Para Kazanma

Güvenilir Kripto Para Borsaları

Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Hepsiburada

YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş