takipçi satın al

İletişim

Gidio.NET internet sitesi ile iletişime geçmek isterseniz aşağıda yer alan iletişim bilgilerini esas alarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

E – Posta

gidio@gidio.net

WhatsApp

WhatsApp İletişim Numarası

Gidio Linkedin

Gidio Linkedin

R10.net

R10.net İletişim Sayfası

Pinterest

Gidio Pinterest

Twitter

Gidio Twitter

Facebook

Gidio Facebook

Gidio.net Genel Müdürlük

Kocatepe Mah. 367. SK. NO: 9/2 İskenderun / Hatay

Not: Genel müdürlük herhangi bir ürün satışı veya ürün teslimatı yapmamaktadır.

Genel Müdürlük Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi: 09:00 – 18:30
  • Cumartesi: 09:30 – 13:00

Sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz adına aşağıda yer alan bilgiler ışığında bizlerle iletişime geçmenizi rica ederiz. Yazılı hususları dikkate alarak iletişim kurabilirsiniz.

  • Gidio.NET internet sitesinin hiç bir kamu kurumuyla veya özel bir kuruluşla bağlantısı yoktur. Özel bir internet sitesidir.
  • Yukarıda yazılı olan e – posta adresi, Gidio.NET içerisinde yer alan tüm materyalleri baz alarak işleyiş gösterir. Yazılı olan e – posta adresiyle iletişime geçerek Gidio.NET içerisindeki tüm materyallerin telif hakkı, öneri, şikayet ve isteklerinizi dile getirebilirsiniz.
  • Her bir maile olumlu / olumsuz geri dönüş sağlamaktan yanayız lakin her bir maile cevap verebilecek kapasitemiz bulunmuyor. Önemli gördüğümüz maillerin her birisine olumlu / olumsuz geri dönüş yapmaktan olacağız. Tüm gönderilen mailler için geri dönüş süremiz 21 iş günüdür.

Hakkımızda, Sık Sorulan Sorular, Yayın İlkeleri sayfalarımız üzerinden Gidio.NET hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri