Sık Sorulan Sorular

Gidio.NET hakkında merak edilen tüm soruları son ziyaretçiyi bilgilendirmek amaçlı paylaşmaktan yanayız.

Gidio.NET Ne Tür İçerik Paylaşır?

Gidio.NET ziyaretçiye 6 ana kategori üzerinden bilgi sunumu yapar. Bu kategoriler aşağıdaki gibidir:

Gidio.NET İçerikleri Nasıl Oluşturuyor?

Gidio.NET üzerinde yayına alınan tüm içerikler son ziyaretçi için iyi niyetle hazırlanır ve en az 1 kaynakça üzerinden bilgiler derlenerek oluşturulur. Kaynağı bulunmayan ve doğruluğu olmayan içerikler Gidio.NET üzerinde yayına alınmaz.

Gidio.NET İçeriklerini Kim Hazırlıyor?

Gidio.NET, içerikler için özel bir yazar kadrosuna sahip değildir. Tüm içerikler bir kaç yazar sayfası üzerinde toplanır ve yayına alınır.

Yazar:

İçeriklere Nasıl Yorum Yapabilirsin?

Gidio.NET üzerinde paylaşılan tüm içeriklere üyeliğe ihtiyaç duymadan yorum yapabilirsin. Yorum yapabilmek için herhangi bir içerik sayfasına gir ve en altta yer alan ”Yorum Yapın” alanında senden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak yorum yapabilirsin.

Gidio.NET’in Yayınladığı İçerikler İçin Ücret Ödemeye Gerek Var Mı?

Kesinlikle, hayır. Gidio.NET son ziyaretçiye her zaman ücretsiz bir şekilde yayın yapar fakat yayın hayatına devam edebilmek için Google Adsense reklamları gösterebilir.

Gidio.NET Mobil Uygulaması Var Mı?

Gidio.NET’in hedefleri her zaman yüksek. Şu an için bir mobil uygulaması bulunmuyor fakat bu olmayacağı da anlamına gelmiyor!

Gidio.NET Nereden Yönetiliyor?

Gidio.NET’in yönetim merkezini merak ediyor olman çok güzel. Bir kaç grup ile birlikte evden çalışıyoruz. Biz tam olarak şu adresdeyiz:

Adres: Kocatepe Mah. 367. Sk NO: 9/2 Hatay / İskenderun

Gidio.NET İçin Öneri / İstek / Şikayetlerini Nereye Bildirebilirsin?

Gidio.NET, son ziyaretçiye her zaman yardımcı olmayı sever. Yayınlanan içerikler dahil Gidio.NET’i ilgilendiren tüm konular için aşağıda yer alan e – posta adresini kullanman gerekir.

E – Posta: gidio@gidio.net

Gidio.NET Turu

Gidio.NET hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki tura katılın:

Betnis Giriş
Betnis Giriş
thedopingclub.com