takipçi satın al

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi (2024 Ücretsiz & Şifresiz & Kolayca)

Yahya Sefa Diri

Instagram gizli hesap görme sitesi için kullanabileceğiniz birden fazla uygulama bulunuyor. Bu hızlandırılmış kılavuzda Instagram gizli hesap görme sitesi ve Instagram gizli hesap görme uygulamaları hakkında bilgi verdik. Ücretli ve ücretsiz olan tüm Instagram gizlilik hesap görme sitelerini bu içerikte bulabilirsiniz.

Instagram’da gizli hesapları görebilmeniz için kullanılabilecek site ve uygulama sayısı epey fazladır. Bir çok uygulama gizli hesapları görüntüleyebilmeniz için belirli bir limit tanır ve bu limit dahilinde Instagram’da gizli hesapları ücretsiz bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Örneğin bazı uygulamalar Postegro, WebNuNu, Revelio, Bestwhozi, Pingru, Secretle’dir. Her birisi Instagram gizli hesap görme sitesidir.

Instagram Gizli Hesap Ne Demek?

Instagram özel hesabı, kullanıcıların gönderilerini ve profil bilgilerini kimlerin görebileceğini kontrol etmesine olanak tanıyan bir özelliktir. Gizli bir hesapla, yalnızca kullanıcının onayladığı kişiler, gönderilerini ve diğer hesap ayrıntılarını görebilir. Bu özellik, içeriğini kamuoyundan gizli tutarken arkadaşlar ve aile gibi belirli bir grup insanla paylaşmak isteyenler için kullanışlıdır.

Hesabınızı gizli olarak ayarlamak için profilinize gidin ve sağ üst köşedeki üç çizgili simgeye dokunun. Oradan, Ayarlar ve Gizlilik bölümüne gidin ve hesabınızı gizli yapmak için düğmeyi değiştirin. Bir hesap özel olarak ayarlandıktan sonra, yeni takipçilerin, kullanıcının içeriğini görebilmeleri için kullanıcı tarafından onaylanması gerektiğini unutmamak önemlidir.

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi

Instagram’da gizli hesapları görebilmeniz için kullanabileceğiniz uygulama ve site birden fazladır. Her uygulama kendine özgü özelliği içerir ve sizlere farklı haklar tanır. Bazı site ve uygulamalarda günlük 3 Instagram gizli hesabını görüntüleyebiliyorken diğer bir uygulama da 1 Instagram gizli hesabını görüntüleyebilirsiniz.

Instagram’da gizli hesapları görüntüleyebilmeniz için kullanabileceğiniz siteler:

Bir çok ücretli ücretsiz araç bulunmaktadır. Bunlar arasında en stabil çalışan Sosyal Evin firmasının aracıdır.

gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel Kopyasi 2023 08 11T011257.361Pin
Instagram Gizlilik Hesap Görme Uygulamaları

Instagram Gizlilik Hesap Görme Uygulamaları

Postegro, Bestwhozi, Glassagram, Ghostegro, Pingru der iken kullanabileceğiniz uygulamaların ucu bucağı olmadığını sizlere söyledik. Bu uygulamaların her birisi farklı farklı özellikler ve haklar tanıyor olsa da sonuç olarak her birisi Instagram gizli hesap görme konusunda profesyoneldir. Kimi uygulama zaman zaman çalışmayabilir. Bir uygulamayı kullanamıyorsanız diğer bir uygulamayı kullanmayı denemelisiniz.

Uyarı: Instagram gizlilik hesap görme uygulamalarını kullanmaya başlamadan önce mutlaka sahte bir hesap oluşturun. Bu tür uygulamalara kişisel hesabınızla giriş yapmaktan uzak durun. Çünkü kişisel hesabınızı bu tür uygulamalar çalabilir ve kullanılamaz hale getirebilir. Aynı zamanda bu tür uygulamaları kullanıyor olmanız Instagram hesabınızın her an kapatılabileceği anlamına gelir.

UygulamaGizli Hesap GörüntülemeTakipçi AnaliziHesap GüvenliğiÜcretsiz SürümSınırlı / Sınırsız
PingruEvetEvetDüşükEvetGünlük 2 Görüntüleme
PostegroEvetEvetDüşükEvetGünlük 3 Görüntüleme
Lili APPEvetEvetDüşükEvetGünlük 3 Görüntüleme
GhostyEvetEvetDüşükEvetSınırsız Görüntüleme
GhostegroEvetEvetDüşükEvetSınırlı Görüntüleme
RevelioEvetEvetDüşükEvetSınırlı Görüntüleme
WebNuNuEvetEvetDüşükEvetGünlük 3 görüntüleme
Profile+EvetEvetOrtaEvetSınırlı Görüntüleme
SocialView for InstagramEvetEvetOrtaEvetSınırlı Görüntüleme

Postegro – Instagram Gizli Hesap Görme

Postegro, kullanıcıların özel Instagram profillerini takip etmeden görüntülemelerini sağlayan bir mobil uygulamadır. Kullanıcılara, aksi takdirde kendileriyle sınırlı olacak içeriğe erişim sağlamak için tasarlanmıştır. Uygulama, Instagram’ın gizlilik ayarlarındaki bir boşluktan yararlanarak çalışır ve kullanıcıların sahibinin bilgisi olmadan özel profilleri görmesine olanak tanır. Postegro’nun ayrıca herhangi bir internet tarayıcısı üzerinden erişilebilen bir web versiyonu vardır. Esasen Postegro, diğer kullanıcıların gizliliğini ihlal eden ve Instagram tarafından onaylanmayan bir araçtır.

Postegro özelliklerinden birkaç tanesi:

 • Postegro, ücretli ve ücretsiz 2 plana sahiptir.
 • Günlük sınırlı görüntüleme hakkı tanır.
 • Kullanıcı dostu arayüze sahiptir.
 • Sadece tarayıcı üzerinden kullanılabilir.
 • Ek özelliklere sahiptir.

BestWhozi – Instagram Gizlilik Hesap Görme

BestWhozi, kullanıcıların özel Instagram hesaplarını kolayca ve sorunsuz bir şekilde görüntülemelerini sağlayan bir platformdur. BestWhozi ile bireyler, oturum açarak ve tüm özel profillere erişim sağlayarak özel profillere erişebilir. Bu yenilikçi araç, kullanıcı dostu ve gezinmesi kolay olacak şekilde tasarlanmıştır ve geniş bir kullanıcı yelpazesi için erişilebilir olmasını sağlar. BestWhozi, özel Instagram hesaplarını görüntülemek isteyenler için onu popüler bir seçim haline getiren çeşitli özellikler sunar.

BestWhozi özelliklerinden birkaç tanesi:

 • Bestwhozi, ücretli ve ücretsiz 2 plana sahiptir.
 • Günlük sınırlı görüntüleme hakkı tanır.
 • Kullanıcı dostu arayüze sahiptir.
 • Sadece tarayıcı üzerinden kullanılabilir.
 • Ek özelliklere sahiptir.
bestwhoziPin
Instagram Gizlilik Hesap Görme

Pingru – Instagram Gizli Hesap Görme Ücretsiz

Pingru, Instagram gizli hesapları görüntüleyebilmenizi sağlayan bir diğer 3. Parti sitedir. Uygulama olarak kullanamayacağınız Pingru sizlere Instagram’daki gizli hesapları görüntüleyebilmeniz için sınırlı bir hak tanır. Haklarınız bittiğinde Pingru’nun ücretli versiyonuna geçmeniz gerekir veya 24 saat sonra yeniden kullanmaya devam edebilirsiniz. Postegro ve Bestwhozi haricinde en çok kullanılan Instagram gizli hesap görme uygulamalarından sadece bir tanesidir.

Revelio App – Instagram Gizlilik Hesap Görme Web

Revelio App veya direkt olarak adıyla Revelio yıllardır var olan ve kullanıcılarına Instagram gizlilik hesap görme konusunda yardımcı olan 3. Parti sitedir. Instagram’dan bağımsız bir şekilde çalışıyor olması ve Instagram’ın topluluk kurallarını ihlal ediyor olmasıyla öne çıkan uygulama da Instagram gizli hesaplarını görüntüleyebildiğiniz gibi farklı ek özelliklere sahip olabilirsiniz. Ücretli ve ücretsiz versiyonla karşınıza çıkar ve indirmesi ücretsizdir.

revelioappPin
Instagram Gizlilik Hesap Görme Web

Ghostegro – Instagram Gizli Profile Bakma

Ghostegro, kullanıcıların Instagram’daki özel hesapları kontrol etmelerine ve özel olarak hikayeleri izlemelerine izin vermek için tasarlanmış bir uygulamadır. Uygulama, sürüm 5.0 veya üzeri olan Android cihazlarda indirilebilir. Ghostegro ile kullanıcılar tüm hesapları görüntüleyebilir, profillerini kimin görüntülediğini öğrenebilir ve profilini başkalarından gizleyebilir. Uygulama İngilizce ve Türkçe olarak mevcuttur ve güncel sürüm 1.14’tür. Ghostegro, özel Instagram hesaplarını takip etmeden veya tespit edilmeden erişmek isteyenler için popüler bir seçimdir.

Instagram Gizlilik Hesap Görme Karşılaşması

Instagram için kullanabileceğiniz uygulamalar birden fazla iken Instagram gizlilik hesap görme uygulamaları da bir hayli fazla dedik. Fakat bu uygulamalar arasında bir karşılaştırma yapıyor olsa idik sonuç ne olur idi? İşte sizlere Instagram’ın en çok kullanılan gizli hesap görme ve bakma uygulamalarının birbirleriyle karşılaştırması!

Uygulama/SiteGizli Hesap GörüntülemeStory GörüntülemeHesap GüvenliğiÜcretsiz SürümWeb Uygulaması
Igmods.comEvetEvetDüşükEvetEvet
Injectbox.comEvetEvetDüşükEvetEvet
Private InstaEvetHayırDüşükEvetEvet
Image RocketEvetHayırDüşükEvetEvet
BestwhoziEvetEvetDüşükEvetEvet
IGLookupEvetHayırDüşükEvetEvet
InstaRipperEvetEvetDüşükEvetEvet
ScoutEvetEvetDüşükEvetEvet
MyStalkEvetEvetDüşükEvetEvet

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi Nasıl Kullanılır?

Instagram gizli hesap görme sitelerini kullanmaya başlamadan önce bir rehbere ihtiyacınız olacak. Bu konuda sizlere rehberlik sunarak Instagram’daki gizli profilleri nasıl görüntüleyebileceğiniz ve gizli profilleri görüntüleyebilmeniz için gerekli olanlar neler? Paylaştık. Instagram gizli hesap görme sitesi için ilk adımı başlatalım.

Instagram gizli hesap görme sitesini kullanmak için gerekli olanlar:

 • Size ait Instagram hesabı
 • Size ait Instagram hesabınızın mail / telefon bilgisi
 • Size ait Instagram hesabınızın şifresi

Bu bilgilere sahipseniz uygulamalara giriş yaparak kullanabilirsiniz.

Instagram gizli hesap görme sitesini kullanmaya başlamak için gerekli olanlar:

 • Instagram gizli hesap görme uygulamasına giriş yapın.
 • Arama butonunu kullanarak bakmak istediğiniz Instagram hesabının kullanıcı adını yazın.
 • Ara butonuna basın.
 • Karşınıza çıkan profilden hangisi doğruysa seçin.
 • Göster butonuna basın.

Evet, bu uygulamaları kullanmaya başlamak için gerekli olanlar sadece bunlarla sınırlıdır. Farklı bir ek özelliğe veya bilgiye sahip olmadan ücretli veya ücretsiz bir şekilde seçtiğiniz uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi Güvenilir Mi?

Instagram gizli hesap görme siteleri hiçbir zaman güvenli olmadı. Bu tür uygulamalar Instagram’ın gizlilik, topluluk ve diğer tüm şartlarını ihlal ederek çalışır. Algoritmaya uygun bir şekilde kodlanan bu tür uygulamalarda karşı tarafın bilgisi olmadan Instagram hesabı gizli olsa dahi görüntülenir. Bu da karşı tarafa zarar verdiği gibi Instagram hesaplarının da güvenliğini yok saymış olur.

Instagram gizli hesap görme uygulamalarını kullanırken aşağıdakilere dikkat edin:

 • Instagram gizli hesap görme sitesine kişisel hesabınızla giriş yapmayın.
 • Instagram hesap şifresini sürekli güncelleyin.
 • Instagram hesabınıza iki faktörlü doğrulama ekleyin.

Aksi taktirde bunları yapmadığınız sürece Instagram hesabınız çalınabilir ve bir başkasının eline geçebilir. Bir başkasına eline geçtiğinde artık o hesap zombi Instagram hesap olacaktır. İstenmedik beğeniler, istenmedik takip etmeler vb. olaylar göreceksiniz.

Önerilen İçerik:

Canlı TV İzle Kim

Kelime Sayısı Hesaplama

YouTube video
YouTube video

Instagram

Instagram Inc.

Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri