Pingru WEB Giriş (Giriş Yap)

Gidio.NET

Pingru WEB giriş konusunda sık soru aldık. Pingru, Instagram’da gizli hesapları görebilmenizi sağlayan 3. Taraf uygulamadır. Pingru ile birlikte Instagram’da gizli olan tüm hesapları görüntüleyebilme yeteneğine sahip olursunuz. Peki, bu tür bir yeteneğe sahip olan Pingru uygulamasına nasıl giriş yapacağız? İşte sizlere Pingru giriş yapma linki!

Pingru ile hiç zahmete girmeden sadece birkaç tık ile Instagram’daki tüm gizli hesapları görüntüleyebiliyorsunuz. Arama konsoluna görmek istediğiniz gizli hesabın kullanıcı adını yazıyor, daha sonrasında ise Pingru sizlere gizli hesabın tüm içeriğini göstermiş oluyor. İşte hepsi bu kadar. Pingru ile gizli Instagram hesaplarına göz atmak için aşağıdaki adımları uygulayın.

gidio one cikan gorsel 8Pin
Pingru WEB Giriş

Pingru WEB Giriş

Pingru, Instagram gizli hesapların her birisini görüntüleyebilme yetkisine sahip gelişmiş bir 3. Parti uygulama olarak bilinir. Instagram kullanıcısını profilini gizlese dahi Pingru, gizli Instagram hesabını anında görüntüler. Instagram tarafından bu tür uygulamalar yasak olarak biliniyor olsa da bu tür uygulamaları kullanırken ana hesabınızla giriş yapmamanız gerektiği konusunda uyarı yapmak isteriz. Fake bir hesap ile Pingru uygulamasını kullanmalısınız.

Pingru Nasıl Kullanılır?

Pingru ile birlikte Instagram’daki tüm gizli profilleri anında görüntüleyebileceğinizi sizlere söyledik. Peki, bu kadar gelişmiş olan bu muhteşem Instagram gizli hesap görme sitesini nasıl kullanacağız? İşte sizlere Pingru’yu nasıl kullanabileceğinize dair hızlı rehber…

  • Pingru internet sitesine girin.
  • Instagram sahte hesap ile Pingru’ya kaydolun.
  • Arama konsolunu açın ve görmek istediğiniz Instagram gizli hesabın kullanıcı adını yazın.
  • Hepsi bu kadar!

Sadece birkaç adım sayesinde Pingru’yu kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanmaya başlamadan önce hesabınızın ana hesap olmaması gerektiğini sizlere tekrar hatırlatalım. Bu tür uygulamalar Instagram’dan bağımsız bir şekilde çalıştığı için Instagram hesabınızı ele geçirebilir ve istemediğiniz durumlar ortaya çıkabilir.

Pingru Özellikleri Nelerdir?

Pingru uygulamasını internet sitesi üzerinden de kullanabileceğiniz gibi Google Play Store üzerinden de rahatlıkla ücretsiz olarak indirebilme imkanına sahipsiniz. Uygulama içi satın alma özelliği sayesinde günlük limitli olan Instagram gizli hesap görüntüleme hakkını sınırsız olarak değiştirebilirsiniz.

Pingru, Instagram için aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Instagram gizli hesap bakma
  • Instagram story görüntüleme
  • Gizli hesabın içeriklerini telefonunuza indirebilme

Tabi, bazı özellikler Pingru’nun ücretsiz versiyonunda yer almıyor. Tüm özelliklere kavuşabilmek için ve Pingru’yu tam olarak kullanabilmek için ek özellikleri satın almanız gerekir.

Instagram için hazırladığımız Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi içeriğimize mutlaka göz atın.

Pingru Nasıl İndirilir?

Pingru uygulamasını Google Play Store’dan Pingru APK olarak indirmek için yapmanız gereken birkaç basit adım vardır. Pingru APK uygulaması sayesinde internet sitesine gerek kalmadan uygulama üzerinden yine Instagram gizli hesapları görüntüleyebiliyorsunuz. Uygulama indirme yaparken sizden yönetici gibi ek özellikler isteyebilir. Bu yüzden kullanırken mutlaka dikkat edin.

  • Google Play Store’u açın.
  • Arama konsoluna ‘’Pingru APK’’ yazın.
  • Karşınıza çıkan uygulamayı indirin.

Google Play Store’da Pingru APK dosyası için resmi olmayan uygulamalar yer alacaktır. Yine uygulamayı indirmeden önce mutlaka uygulamanın kesinlikle Pingru olup olmadığına dikkat etmeniz gerekecektir.

Pingru WEB Güvenilir Mi?

Pingru WEB veya Pingru APK dahil bu tür uygulamaların her birisi Instagram’dan bağımsız bir şekilde çalışır. Instagram bu tür uygulamaları her ne kadar yasaklıyor olsa da bu tür uygulamaların kötü niyetli olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Çünkü Pingru APK veya Pingru WEB gibi Instagram gizli hesap görme uygulamaları Instagram şifreniz dahil tüm kişisel bilgilerinizi siz istemeden görebilir. Bu da politika ihlallerine sahip olduğundan dolayı güvenilmez bir uygulama olduğuna işaret ediyor.

Pingru İşe Yarıyor Mu?

Pingru WEB, Instagram gizli hesap görüntüleme konusunda işe yarar bir uygulamadır. Instagram sürekli olarak bu tür uygulamaları engeller ve kullanılamaz hale getirir. Fakat Pingru, Instagram’ın getirmiş olduğu tüm güncellemeleri etkisiz hale getirerek uygulamanın çalışır halde olmasını sağlar. Pingru ile Instagram’daki tüm gizli hesapları görüntüleyebilirsiniz.

Pingru Paralı Mı?

Pingru, ek ücretlendirmeye sahip olan Instagram gizli hesap görme uygulamasıdır. Uygulamayı kullanmak, indirmek için herhangi bir ücrete gerek yoktur fakat uygulama içerisinde daha fazla Instagram hesabını görüntüleyebilmek, daha fazla özellik kilidini açabilmek için ek ücretlendirmeler yapılır.

YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
thedopingclub.com