takipçi satın al

Freshio Fun Nedir? Türk Telekom (İptal Etme, Kimin?, Ne İşe Yarar?)

Yahya Sefa Diri

Son günlerde sık bir şekilde karşımıza çıkan uygulamalardan bir tanesi olan Freshio Fun uygulaması nedir? Türk Telekom ile bir bağlantısı var mı? Freshio Fun iptal etme veya Freshio Fun ne işe yarar? Tüm detaylarıyla bu içerikte bilgiler yer alıyor.

Freshio Fun son günlerde Google’da sık bir şekilde araştırılıyor ve kullanıcılar tarafından sık bir şekilde şikayetler yer alıyor. Peki, Freshio Fun nedir? Ne işe yarıyor? Kimin? Tüm detayları bu içerikte net bir şekilde yer almaktadır.

Freshio Fun Nedir?

Telefonunuza gelen bir SMS ile hiç adını duymadığınız bir uygulamaya kayıt olabilirsiniz ve iptal etmek istediğinizde hiç istemediğiniz cezalarla karşılaşabilirsiniz.

Freshio Fun uygulaması, zihinsel gelişim uygulaması olarak görev gördüğünü iddia eder. Uygulama sizden ücret tahsil eder ve bu tahsil ettiği ücret ile birlikte görevini yerine getirir. İptal etmediğiniz sürece Freshio Fun uygulaması düzenli olarak hattınız üzerinden para kesmeye devam eder.

Freshio Fun İptal Etme

Freshio Fun uygulamasını iptal etmek kadar kolay bir şey yoktur. Birkaç basit adım ile uygulamayı hattınızdan iptal edebilir ve ücret tahsilatını engelleyebilirsiniz.

  • Türk Telekom uygulamasını App Store veya Play Store’dan indirin.
  • Aboneliklerim kısmına gelin.
  • Aboneliklerim kısmında yer alan ‘Freshio Fun’ uygulamasındaki etkinliklerinizi iptal edin.

Eğer hiçbir şekilde halen iptal edemiyorsanız bir diğer yöntem:

Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak ‘Freshio Fun iptal etmek istiyorum’ şeklinde telesekretere görev veriniz. Telesekreter size yardımcı olacak ve uygulamayı hattınızdan iptal edecektir.

Önerilen:

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Sistemi 

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi 

İnternetten Para Kazanma Yolları 

Para Kazandıran Oyunlar

Türk Para Kazanma Siteleri

YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri