takipçi satın al

Dude Theft Wars Hile Kodları (Yeni Liste)

Yahya Sefa Diri

Dude Theft Wars hile kodları konusunda sık soru alıyoruz. Dude Theft Wars’ı duydunuz mu? Mobil oyun dünyasını kasıp kavuran eğlenceli bir oyun. Bu oyunda, oyuncular şehirdeki diğer adamlardan mümkün olduğunca çok para çalmaya çalışan bir adamı kontrol ediyor. Oynarken, daha fazla parayla kaçmaya çalışırken mermilerden kaçmanız ve yoğun araba kovalamacalarından kurtulmanız gerekecek. Amaç basit: Etraftaki en azılı hırsız olmak.

Arkadaşlarınızla takım kurabilir veya kimin daha büyük soygunlar yapabileceğini ve servetini daha hızlı artırabileceğini görmek için onlara meydan okuyabilirsiniz. Eğer Dude Theft Wars hile kodları konusunda sorularınız varsa bu içerik sizlere yardımcı olacaktır.

Dude Theft Wars Hile Kodları

Dude Theft Wars oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşımaya hazır mısınız? Eğer öyleyse, o zaman doğru yere geldiniz! Bu popüler oyun için rekabette öne geçmenize yardımcı olabilecek tüm hile kodlarına sahibiz. Bu hilelerle yeni seviyelerin kilidini açabilecek, özel silahlara ve araçlara erişebilecek ve hatta ücretsiz oyun içi para kazanabileceksiniz. Üstün bir Dude Theft Wars deneyimi için bu hile kodlarını nasıl uygulayacağınız hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgiler için aşağıyı okumaya devam edin.

 • Moongravity: yerçekimi gibi uçmaya yardımcı olur
 • Giantdudes: Bir Dev gibi büyümeye yardımcı olur
 • Antdude: sizi bir karınca gibi küçültür
 • Heytaxi: size yakın arabalar getirecek
 • Dudekong: yakındaki arabaları patlatabilir
 • Nosforever: arabanızın hızını artıracak
 • Suppahotslap: elini ateşleyebilir ve etrafındaki insanları öldürebilir.
 • Night: Saati geceye çevirin
 • Day: Saati Sabah olarak değiştirin.
 • Evening: Saati Akşam olarak değiştirin
 • NoWanted: Aranma seviyesini sıfıra indirmek.
 • XP: Çift XP kazanmak için bu kod işe yarıyor.
 • Popoplz: 5 yıldızlı polis çağırır.
 • Crowd99: Karakteri değiştirir.
gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel Kopyasi 30Pin
Dude Theft Wars Hile Kodları Nasıl Kullanılır?

Dude Theft Wars Hile Kodları Nasıl Kullanılır?

Dude Theft Wars’da öne geçmek mi istiyorsunuz? Hile kodları rakiplerinize üstünlük sağlamanın ve büyük kazanmanın harika bir yoludur. Peki bu oyun için hile kodlarını nasıl kullanırsınız?

 • Tek yapmanız gereken, diğer komutlarda olduğu gibi kodu oyuna girmek. Hile menüsüne erişmek için “dudecheat” ve ardından etkinleştirmek istediğiniz hile kodunu yazın. Örneğin, hesabınıza 1 milyon dolar eklemek istiyorsanız, “dudecheataddmoney 1000000” yazacaksınız.

Kod doğru bir şekilde girildikten sonra hemen etkili olmalıdır! Ancak, bazı hileler etkili olması için oyunu yeniden başlatmanız gerekebilir. Hesap bakiyenize veya oyunun diğer alanlarına bakarak kodun çalışıp çalışmadığını iki kez kontrol ettiğinizden emin olun.

Hile kodları ayrıca gizli seviyelerin veya karakterlerin kilidini açmak, sınırsız can ve daha fazlasını elde etmek için de kullanılabilir! Dude Theft Wars’ta hile kodları kullanacaksanız, hesabınızın askıya alınmasına veya oyundan silinmesine neden olabileceğinden bunları kötüye kullanmadığınızdan emin olun.

Dude Theft Wars Oyunu Nedir?

Dude Theft Wars, ne isterseniz yapabileceğiniz bir açık dünya sandbox oyunudur! İster şehri keşfetmek, ister görevleri tamamlamak ya da sadece kaos ve kargaşaya neden olmak olsun, bu oyunda herkes için bir şeyler var. Karakterinizi çok çeşitli kıyafet ve aksesuarlarla özelleştirebilir, şehirde harika arabalar sürebilir ve hatta polisle vahşi araba kovalamacalarına çıkabilirsiniz! Ayrıca, tamamlamanız gereken tonlarca benzersiz görev ve kilidini açmanız gereken başarılar var.

Önerilen İçerik:

Gta San Andreas Hileleri

Hearts Of İron 4 Hileleri

The Forest Hile Kodları

ETS2 Hileleri Programsız

Minecraft TikTok Hileleri

YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş