takipçi satın al

Bim Dondurma Fiyatları (2023 Bütün Çeşitler)

Yahya Sefa Diri

Bim dondurma fiyatları hakkında sık bir şekilde soru alıyoruz. Gelen zamlar sonrasında BİM’in sunmuş olduğu ürünler hakkında sık bir şekilde internette araştırma yapılmakta. Kaliteli ürünleri bir araya getirerek müşterilerine sunan BİM, dondurma, kahve, pirinç, mercimek dahil olmak üzere bir çok farklı ürünü uygun fiyatlara satışa sunar. Bu içerikte BİM dondurma fiyatları ne kadar? Sorusuna doğru cevabı verdik.

Halkın geneline uygun fiyatlı ürün satışı yapan Bim, tüketicilerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünleri bir araya getirir ve kaliteli ürünlerin her birisini en uygun fiyatlara müşteriye sunar. Bu ürünler arasında Bim dondurma fiyatları, tavuk fiyatları, bebek bezi fiyatları, Bim un fiyatları yer alabilir. 2023 yılı itibariyle BİM’in en çok satışını yaptığı Bim dondurma fiyatları için bu içerik kılavuz olacaktır.

Bim Dondurma Fiyatları

Bim perakende satış mağazalarında birden fazla markanın dondurma çeşidi bulunur. Çeşitlerine göre fiyat olarak değişiklik gösteren dondurma fiyatları tüm Bim mağazalarında aynı fiyata sunulmaktadır. Türkiye’de ki tüm Bim’lerde aynı fiyatlandırma politikası ile uygun fiyata dondurmalar satışa sunulmuş olur. Müşteri beklentisini en iyi şekilde karşılayan Bim, dondurma ürünleri için yine büyük bir kalite sunar.

Genel olarak BİM’deki dondurma fiyatları 24.06.2023 tarihi itibariyle aşağıdaki şekildedir:

 • Algida Nogger Sandviç Fiyatı 6,90 TL
 • Fair Gold Fıstıklı Maraş Dondurma Fiyatı 24,50 TL
 • Magnum Fiyatları 34,50 TL
 • Adora Karadutlu Dondurma Fiyatı 8,90 TL

Her bir markanın kendine özgü fiyatlandırması vardır. Fakat bugün hangi BİM mağazasına giderseniz gidin bütün BİM mağazalarında fiyatlandırma aynı olacaktır. İstanbul’da da aynı fiyat geçerlidir. Eskişehir’de de, İzmir’de de Bursa’da da. Yani tüm Türkiye geneli bu fiyatlandırma ile Bim marketlerinin genel fiyatlandırmasıdır.

Bim’de Satılan Dondurma Fiyatları

Bim’in satışa sunulmuş olan bir çok farklı markada dondurma çeşidi vardır. Golf, Fair, Maraşım, Kidy vb. olan bir çok markayı Bim’in kendi mağazalarında bulabiliyorsunuz. Diğer marketlere göre çok daha farklı ve geniş bir dondurma markasına sahip olan Bim’de aynı zamanda diğer marketlere göre fiyatlandırma çok daha uygundur.

Bim Dondurma ÇeşitleriBim Dondurma Fiyatları
Golf Fantasia Çikolatalı Fiyatı9,90 TL
Fair Vanilyalı Dondurma Fiyatı13,50 TL
Maraşım Dondurma Fiyatı9,25 TL
Fair Antep Fıstıklı Dondurma Fiyatı13,50 TL
Gold Bravo Fiyatı10,90 TL
Fair Çilekli Dondurma Fiyatı18,00 TL
Gold Bravo Red Fiyatı11,90 TL
Fair Kakaolu Dondurma Fiyatı18,00 TL
Bademli Dondurma Fiyatı8,00 TL
Fair Gold Meyveli Dondurma Fiyatı22,90 TL
Kidy Vanilyalı Dondurma Fiyatı2,15 TL
Fair Gold Keçi Sütlü Maraş Dondurma Fiyatı22,90 TL
Algida Dondurma Fiyatı10,90 TL
Fair Keçi Sütlü Dondurma Fiyatı22,90 TL
Adora Karışık Dondurma Fiyatı27,00 TL
Fair Gold Maraş Dondurma Fiyatı24,50 TL
Algida Nogger Sandviç Fiyatı6,90 TL
Fair Gold Fıstıklı Maraş Dondurma Fiyatı24,50 TL
Magnum Fiyatları34,50 TL
Adora Karadutlu Dondurma Fiyatı8,90 TL
bim dondurma cesitleriPin
Bim Çubuk Dondurma Fiyatları

Bim Çubuk Dondurma Fiyatları

Bim’de almak istediğiniz ve canınızın çekebileceği her türden dondurmayı bulabilirsiniz. En çok satışı yapılan dondurmalardan bir tanesi olan çubuk dondurmalar yine Bim marketlerinin reyonlarında yer almaktadır. Bim çubuk dondurma fiyatlarını merak ediyorsanız aşağıda paylaştık.

 • Kidy Kakaolu Dondurma Fiyatı: 7,00 TL
 • Kidy Çilekli Dondurma Fiyat: 7,00 TL
 • Kidy Vanilyalı Dondurma Fiyat: 7,00 TL
 • Dudi Çikolatalı Kornet Dondurma Fiyatı: 7,00 TL
 • Dudi Kaymaklı Kornet Dondurma Fiyatı:7,00 TL
 • Dudi Kavun Mango Kornet Dondurma Fiyatı: 6,00 TL
 • Dudi Tutti Frutti Dondurma Fiyatı: 7,00 TL
 • Fair Gold Keçi Sütlü Kornet Dondurma Fiyatı: 9,50 TL
 • Ice Loly Çilek Limon Böğürtlen Dondurma Fiyatı: 6,75 TL
 • Matrax Vişne Limon Vanilya Dondurma Fiyatı: 7,50 TL
 • Roko Çikolatalı Dondurma Fiyatı: 1,00 TL
 • Bravo Crazy Dondurma Fiyatı: 18,00 TL
 • Fantasia 3 Çikolatalı Kornet Fiyatı: 17,00 TL
 • Adora Klasik Dondurma Fiyatı: 11,75 TL
 • Adora Bademli Dondurma Fiyatı: 11,75 TL
 • Adora Karadutlu Dondurma Fiyatı: 11,75 TL
 • Adora Karamelli Dondurma Fiyatı: 11,75 TL

Bim 6’lı Dondurma Fiyatları

 • Magnum Mini 6’lı Klasik Dondurma: 99,90 TL
 • Magnum Mini 6’lı Bademli Dondurma: 99,90 TL
 • Magnum Mini 6’lı Beyaz Dondurma: 99,90 TL
 • Magnum Mini 6’lı Mini Double Dondurma (Çikolatalı Karudut-Böğütlenli Karamelli): 99,90 TL
 • Adora Junior 6’lı Klasik Dondurma: 39,50 TL
 • Adora Junior 6’lı Bademli Dondurma: 39,50 TL
 • Adora Junior 6’lı Karışık Dondurma: 39,50 TL
 • Bravo Crayz Nutt 6’lı Dondurma: 42,50 TL

Bim Dondurma Çeşitleri

Aradığınız her türden ürünü ve gıdayı bulabileceğiniz Bim’de birden fazla çeşitte ve markada dondurma bulunmaktadır. Örneğin Cornetto, Max, Oreo, Keskinoğlu, Sölen, Algida, Adora vb. olan bir çok markayı Bim marketlerinin reyonlarında görebilirsiniz.

MarkaÜrün ÇeşidiFiyat Aralığı
AlgidaSandwich, Mini Cup, Magnum5 TL – 25 TL
CornettoCornetto, Mini Cup5 TL – 15 TL
MaxMax, Maxi Cup2,5 TL – 10 TL
Ben & Jerry’sCup, Külah, Sandwich12 TL – 30 TL
u DondurmaKutu Dondurma, Buzlu Tatlılar10 TL – 25 TL
Carte d’OrKutu Dondurma, Buzlu Tatlılar15 TL – 30 TL
OreoSandviç Dondurma, Mini Dondurma10 TL – 15 TL
La CremeriaKutu Dondurma, Stick Dondurma5 TL – 20 TL
YoncaKutu Dondurma, Buzlu Tatlılar5 TL – 20 TL
KeskinoğluKutu Dondurma10 TL – 15 TL
SölenKutu Dondurma5 TL – 10 TL
golf dondurmaPin
Bim Dondurma Çeşitleri

BİM Un Fiyatları ve iPhone 15 Yurtdışı Fiyatı içeriklerimize göz atın.

Bim Marketleri Hakkında

Bim, tüketiciye hızla kaliteli ürünleri satmakla görevli olan bir market zinciridir. Uygun fiyatlı dondurma, un, pirinç veya kahve bulabilirsiniz. Neredeyse tüm gıda ürünlerinin satışını yapan Bim marketlerinde raflar hiçbir zaman eksik kalmaz. Her gittiğinizde rafların dolu olduğunu görebilirsiniz. 1995 yılında kurulan Bim’in genel merkezi İstanbul Sancaktepe’dir. Şubat 2021 tarihi itibariyle Pazar payı en yüksek firma olan Bim ilk olarak 2005 yılında halka açılmıştır. Borsa İstanbul’da işlem görür ve 2012 yılında Yıldız Holding ile birlikte Aytaç markasını da satın almıştır.

Bim aynı zamanda normal bir market değildir. Süpermarket kategorisinde yer alır ve rakipleri Şok ile A101’dir. 1995 yılında 21 mağaza ile faaliyetlerine başlayan Bim’in kurucu ortakları Cüneyd Zapsu, Aziz Zapsu, Yasin El Kadı, Korkut Özal, Mustafa Latif Topbaş, Mehmet Fatih Saraç’tır. Temel gıda ve tüketim malzemelerine satışlarını yapan Bim’de yüksek indirimli ürünleri bulabilirsiniz. 2020 yılı itibariyle market bünyesinde 750 farklı ürünü bulundurmaktadır. 1997 yılında Dost Süt’ü çıkartmıştır.

BİM Dondurma Fiyatları Hakkında SSS

Bim hakkında merak edilen tüm soruları SSS (Sıkça Sorulan Sorular) kısmında cevaplandırmayı uygun gördük. Bu alanda BİM ürünleri hakkında daha fazla bilgi vermeyi ve ürünler hakkında sizleri daha fazla bilgilendirmeyi amaçlamaktayız.

Bim Dondurma Çeşitleri Nelerdir?

Bim marketlerinde her türden ve her markadan dondurmayı bulabilirsiniz. Algida ürünlerini, Magnum ürünlerini ve Fair, Gold, Maraşım, Kidy vb. olan bir çok marka Bim’in reyonlarında yer almaktadır.

BİM Kutu Dondurma Satıyor Mu?

Evet, Bim marketlerinde kutu dondurma çeşitlerini de bulabilirsiniz. Kutu dondurmalar, normal dondurma fiyatlarına göre biraz daha pahalı olabilir. Çünkü gramaj olarak daha fazladır ve daha az satılmaktadır. Normal dondurmalar gün içerisinde hızla tüketilen ürünler olduğu için kutu dondurmalar, normal dondurmalara göre satışı daha ağır olabilir. Bu yüzden fiyatlandırma olarak ta kutu dondurmalar daha pahalı olacaktır.

En Yakın Bim Nerede?

Türkiye’nin 4 bir yanında bulunan BİM marketler zinciri neredeyse her mahallede bulunmaktadır. Kolayca bulunabilecek ve kolayca ürünlerine erişilebilen BİM’in en yakın şubesi nerede diye merak ederseniz Google Maps’i kullanabilirsiniz.

BİM Kaçta Açılıyor?

Türkiye’nin her yerinde her gün aynı saatte açılışı yapılması gereken BİM market zincirleri sabah saat 09.00’da açılır. Kapanış saati ise 21.00’dır. Hafta içi her gün ve hafta sonu her gün fark etmemeden aynı saatlerde açılır ve kapatılır. Cumartesi, Pazar BİM market zincirleri açıktır.

BİM Dondurma Fiyatları Hakkında Düşüncelerimiz

BİM, Türkiye’nin her yerindedir ve ulaşılması kolay bir market zinciridir. Güven verir bir pozisyona sahip olan BİM bize göre müşteriye uygun fiyatlı ürün satışı yapabilmek için çalışmaktadır. BİM’deki ürünlerin her birisinin kaliteli oluyor olması, güvenle tercih edilmesini sağlar. Müşterilerine her zaman ayrıcalıklı davranan ve kaliteli ürünlerin satışını yapabilmek için uğraşan BİM, tercih edilebilir bir markadır. BİM haricinde diğer market zincirleri de bulunmaktadır fakat diğer market zincirlerine göre daha çok müşteriye sahip olan market zinciri bize göre BİM’dir.

BİM’e gittiğiniz un, dondurma, pirinç, kahve, tavuk, köfte, süt veya aklınıza ne gelirse her şeyi kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız ürüne anında ulaşabilir ve hiç tereddüt etmeden satın alabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlı ürünler satıyor olması da ev ekonomisine katkı sağlamaktadır. Yine de BİM’den herhangi bir ürün satın alırken mutlaka ama mutlaka aldığınız ürünlerin son kullanma tarihlerini kontrol edin.

YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş