takipçi satın al

BİM Un Fiyatları (2023 1 KG 5 Kilo 10KG Fiyat)

Yahya Sefa Diri

Bim un fiyatları hakkında sık bir şekilde soru alıyoruz. Gelen zamlar sonrasında BİM’in sunmuş olduğu ürünler hakkında sık bir şekilde internette araştırma yapılmakta. Kaliteli ürünleri bir araya getirerek müşterilerine sunan BİM, un, kahve, pirinç, mercimek dahil olmak üzere bir çok farklı ürünü uygun fiyatlara satışa sunar. Bu içerikte BİM un fiyatları ne kadar? Sorusuna doğru cevabı verdik.

Halkın geneline uygun fiyatlı ürün satışı yapan Bim, tüketicilerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünleri bir araya getirir ve kaliteli ürünlerin her birisini en uygun fiyatlara müşteriye sunar. Bu ürünler arasında Bim 5KG un, Bim 10KG un veya dondurma fiyatları, tavuk fiyatları, bebek bezi fiyatları yer alabilir. 2023 yılı itibariyle BİM’in en çok satışını yaptığı Bim un fiyatları için bu içerik kılavuz olacaktır.

Bim Un Fiyatları

Bim perakende satış mağazalarında 4 farklı un markası bulunmaktadır. Bu markalar; Efsane, Söke, Tellioğlu ve OBA markalarıdır. Aynı zamanda bu markaların Bim mağazalarında 1KG un fiyatı, 5KG un fiyatı ve 10KG un fiyatı olmak üzere farklı farklı fiyatlandırması vardır. Tüketici kendine uygun olan markayı tercih edebilir ve en uygun fiyatlı ürünü satın alabilir.

Genel olarak BİM’deki un fiyatları 24.06.2023 tarihi itibariyle aşağıdaki şekildedir:

  • Bim Efsane UN 5 KG Fiyatı: 53,50 TL’dir.
  • Bim Söke Un 5 KG Fiyatı: 59,50 TL’dir.
  • Bim Tellioğlu Un 5 KG Fiyatı: 74,95 TL’dir.

Her bir markanın kendine özgü fiyatlandırması vardır. Fakat bugün hangi BİM mağazasına giderseniz gidin bütün BİM mağazalarında fiyatlandırma aynı olacaktır. İstanbul’’da da aynı un fiyatı geçerlidir. Eskişehir’de de, İzmir’de de Bursa’da da. Yani tüm Türkiye geneli bu fiyatlandırma ile BİM un satışı yapmaktadır.

Bim Efsane Un Fiyatları

Bim’in satışa sunmuş olduğu Efsane UN fiyatları, BİM’in kendine ait markasıdır. Haliyle kendine ait olan marka diğer satışta olan markalara göre çok daha uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır.

BİM Efsane Un KGBİM Efsane Un Fiyatı
Bim Efsane Un 1KG Fiyatı10.75 TL
Bim Efsane Un 2 kg22.50 TL
Bim 5 kg un Efsane Un53.50 TL
Bim Efsane Un 10 kg fiyatı110 TL

Bim Söke Un Fiyatları

BİM’in tüm mağazalarında bulabileceğiniz diğer bir un markası olan Söke UN için fiyatlandırma aşağıdaki gibidir.

BİM Söke Un KgBİM Söke Un Fiyatı
Bim Söke Un 1 KG Fiyatı11,90 TL
Bim Söke Un 2 KG23,80 TL
Söke Özlüm Bim Un Fiyatı 5 KG59,50 TL
Bim Söke Un 10 KG Fiyatı119 TL
soke un fiyatiPin
Bim Söke Un Fiyatları

Bim Tellioğlu Un Fiyatları

Efsane, Söke ve sonrasında gelen bir diğer un markası olan Tellioğlu diğer markalara göre biraz daha pahalı olan bir markadır. Tellioğlu un fiyatları için aşağıdaki tabloyu kullanabilirsiniz.

BİM Tellioğlu Un KGBİM Tellioğlu Un Fiyatı
Tellioğlu Un Fiyatı 1 KG Fiyatı14,99 TL
Tellioğlu Un Fiyatı 2 KG29,98 TL
Tellioğlu Un Fiyatı 5 KG Fiyatı74,95 TL
Tellioğlu Un Fiyatı 10 KG Fiyatı149,90 TL
telliouluPin
Bim Tellioğlu Un Fiyatları

Bim Oba Un Fiyatları

Bim mağazalarında 4 farklı un markası satışını bulabildiğiniz için en son satışı yapılan un markası, OBA undur. OBA un markası için BİM un fiyatlandırma tablosu aşağıdaki gibidir.

BİM Oba Un KGBİM OBA Un Fiyatları
Oba Un Fiyatı 1 KG Fiyatı8,90 TL
Oba Un Fiyatı 2 KG17,80 TL
Oba Un Fiyatı 5 KG Fiyatı44,50 TL
Oba Un Fiyatı 10 KG Fiyatı89 TL
Bim ucuz un markasiPin
Bim ucuz un markası

BİM’de Un Fiyatları

Enflasyon nedeniyle BİM’deki un markalarının satışa sunmuş olduğu unlar her hafta fiyat olarak değişkenlik gösteriyor. Gramaj ve kilo olarak herhangi bir değişiklik yokken fiyatlarda her hafta hatta her gün yeni bir güncelleme getirilerek değişiklik sağlanıyor. Gidio.net internet sitesini takip ederek BİM un fiyatları güncel bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sizler için bu sayfada BİM un fiyatlarını güncel verilerle paylaşmaktayız.

BİM’de 10 KG Un Fiyatı Ne Kadar?

Efsane markalı BİM’in kendi unu olan BİM Efsane un fiyatı güncel fiyatıyla 10 KG olarak 110 TL fiyata satılmaktadır. Efsane markası haricinde BİM’de farklı markalarda mevcuttur. Efsane veya diğer herhangi bir marka hangisi olursa olsun BİM’in en uygun fiyat ile tüketiciye un satışı yaptığını unutmayın.

BİM Market 1 KG Un Fiyatı Ne Kadar?

BİM marketlerde 1 KG un bulabilmeniz ihtimal dahilindedir. Genel olarak BİM marketlerde 2 KG veya en az 5 KG un satışı yapılır. Fakat istisna dahilinde BİM marketlerde bulabileceğiniz 1 KG un fiyatı 11 TL’dir.

BİM’de 5 KG Un Fiyatı Ne Kadar?

Neredeyse her gün değişiklik gösteren un fiyatları için en çok satışı yapılan un türü 5 KG undur. BİM’de satışı yapılan 5 KG un fiyatı şu an için güncel fiyatlandırması ile 53.50 TL’dir.

Ucuz Fiyatlı BİM Un Markaları Nelerdir?

BİM genel itibariyle tüketiciye güven veren ve en uygun fiyatlı ürünleri bünyesinde barındıran market zincirlerinden bir tanesidir. BİM’in herhangi bir market zincirine gittiğinizde karşınıza 4 farklı un markası çıkacaktır. Bunlar:

  • Efsane
  • OBA
  • Tellioğlu
  • Söke

Bu markalar sadece BİM üzerinden satış yapar ve her markanın fiyatlandırması farklıdır.  2KG, 5 KG un fiyatı veya 10 KG un arıyorsanız BİM’de ki bu ürünlerin en uygun fiyatıyla satışının yapıldığını unutmayın.

BİM Efsane Un

Efsane markalı un, BİM’de en çok satışı yapılan un markalarından bir tanesidir. Aynı zamanda BİM’in kendi üretimi olan bir marka olarak biindiği iddia edilmektedir. Uzun yıllardır Türkiye’de faaliyet gösteren BİM Efsane un ekmek yapımında, tatlı veya hamur işlerinde tercih edilir. Efsane un yapımında genel olarak kaliteli buğdaylar tercih edilir ve buğdaylar işlenerek un haline getirilmiş olarak paketler halinde BİM’de satışa sunulur. Farklı gramajlarda bulunan Efsane markalı BİM unları kepekli, tam buğday, beyaz un olarak karşımıza çıkabilir.

Daha fazla lif içeriği bulunan bir un arıyorsanız tam buğday ununa göz atabilirsiniz. Daha besleyicidir ve daha fazla lifi içerisinde bulundurur. Tam buğday unu aynı zamanda besleyici olmasıyla birlikte sağlıklı beslenme için en çok önerilen un türlerinden bir tanesidir. Efsane markalı unu, Türkiye’deki bir çok BİM market zincirlerinde bulabileceğinizi unutmayın.

BİM Söke Un

Kaliteli bir un markası arıyorsanız BİM’in satışa sunmuş olduğu Söke unu tercih edebilirsiniz. Söke ilinde üretilen bu un markası, buğdayların özenle seçilip işlenmesi sonrası un haline getirildikten sonra paketlere konulup BİM’de satışı yapılır. BİM haricinde diğer market zincirlerinde de BİM Söke unu bulabileceğinizi bilmelisiniz. En uygun fiyatlarla satışa sunulan bu un markasının lezzeti, kaliteli ve en uygun fiyatı göz önünde tutulur. Tüketici tarafından çok fazla tercih edilir ve müşteri ihtiyacını genel itibariyle karşılamış olur.

BİM Söke unu isterseniz ekmek yapımında isterseniz hamur işlerinde veya tatlı yapımında güvenle kullanabilirsiniz. Tüketicinin sık bir şekilde tercih etmiş olduğu BİM Söke unu, uygun fiyat garantisiyle müşterinin ihtiyacını giderebilecek olan en uygun fiyatlı un markalarından bir tanesi olarak ilk sırada yer alır.

iPhone 15 Yurtdışı Fiyatı ve Almanya Telefon Fiyatları içeriğimize göz atın.

BİM Un Fiyatları Hakkında SSS

Bim Un Markaları Nelerdir?

Bim’de 4 farklı un markası bulabiliyorsunuz. Türkiye’nin her yerinde bulunan BİM’de 4 farklı un markası olarak satışa sunulan un markaları; ‘Tellioğlu, Söke, Efsane ve OBA markalarıdır.’ Bu ürünleri en uygun fiyat garantisiyle satın almak için BİM mağazalarını tercih ediyor olmanız doğru bir karardır.

BİM Efsane Un Nerede Üretiliyor?

BİM’de satışı yapılan BİM, Efsane un markası; Söke Değirmencilik San. Ve Tic. A.Ş tarafından üretilmektedir. Bu un markasını BİM mağazalarından satın aldıktan sonra baklava, pasta, börek veya hamur işi yapabilirsiniz. Söke Değirmencilik A.Ş, 1963 yılında kurulmuştur. 2015 yılında yatırım fonu almış ve İngiliz menşeli bir markaya satılmıştır.

BİM Kaçta Açılıyor?

Türkiye’nin her yerinde her gün aynı saatte açılışı yapılması gereken BİM market zincirleri sabah saat 09.00’da açılır. Kapanış saati ise 21.00’dır. Hafta içi her gün ve hafta sonu her gün fark etmemeden aynı saatlerde açılır ve kapatılır. Cumartesi, Pazar BİM market zincirleri açıktır.

BİM Efsane Un Helal Mi?

BİM’in en çok satılan un markalarından bir tanesi olan BİM Efsane un helal mi değil mi? Sık bir şekilde merak ediliyor. Helal bir ürün olan Efsane markalı un daha çok vejeteryan, vegan diyet tercihlerinde kullanılır. Pasta, börek, baklava, hamur işi bir un ile ne yapılması gerekiyorsa BİM Efsane un ile yapabilirsiniz.

En Yakın BİM Nerede?

Türkiye’nin 4 bir yanında bulunan BİM marketler zinciri neredeyse her mahallede bulunmaktadır. Kolayca bulunabilecek ve kolayca ürünlerine erişilebilen BİM’in en yakın şubesi nerede diye merak ederseniz Google Maps’i kullanabilirsiniz.

BİM Un Fiyatları Hakkında Düşüncelerimiz

BİM, Türkiye’nin her yerindedir ve ulaşılması kolay bir market zinciridir. Güven verir bir pozisyona sahip olan BİM bize göre müşteriye uygun fiyatlı ürün satışı yapabilmek için çalışmaktadır. BİM’deki ürünlerin her birisinin kaliteli oluyor olması, güvenle tercih edilmesini sağlar. Müşterilerine her zaman ayrıcalıklı davranan ve kaliteli ürünlerin satışını yapabilmek için uğraşan BİM, tercih edilebilir bir markadır. BİM haricinde diğer market zincirleri de bulunmaktadır fakat diğer market zincirlerine göre daha çok müşteriye sahip olan market zinciri bize göre BİM’dir. BİM’e gittiğiniz un, pirinç, kahve, tavuk, köfte, süt veya aklınıza ne gelirse her şeyi kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız ürüne anında ulaşabilir ve hiç tereddüt etmeden satın alabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlı ürünler satıyor olması da ev ekonomisine katkı sağlamaktadır. Yine de BİM’den herhangi bir ürün satın alırken mutlaka ama mutlaka aldığınız ürünlerin son kullanma tarihlerini kontrol edin.

YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri