takipçi satın al

Youtube Vanced İçerik Bu Uygulamada Kullanılamıyor

Yahya Sefa Diri

Youtube Vanced içerik bu uygulamada kullanılamıyor sorunuyla alakalı olarak çok sık soru alıyoruz. Eğer hevesli bir YouTube kullanıcısıysanız, Youtube Vanced’i duymuş olabilirsiniz. Bu, popüler video paylaşım platformunun hayatınızı kolaylaştırabilecek bazı ekstra özelliklere sahip özel bir sürümüdür.

Youtube Vanced ile reklamsız, arka planda oynatma, karanlık mod ve daha fazla özelleştirme seçeneğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm bu özellikler, şirketin kurallarıyla uyumlu olmaya devam ederken size en üst düzey Youtube deneyimini sunacaktır. Youtube Vanced içerik bu uygulamada kullanılamıyor sorunuyla karşı karşıya kaldıysanız bu hızlandırılmış kılavuz işinize yarayacaktır.

Youtube Vanced İçerik Bu Uygulamada Kullanılamıyor

Youtube Vanced’de belirli bir videoya erişmeye çalışıyorsunuz ancak mevcut değil mi? Endişelenmeyin, telif hakkı veya diğer nedenlerden dolayı engellenmiş olabilir. Bu gibi durumlarda, içerik artık akış veya indirme için uygulamada mevcut değildir.

Youtube Vanced, YouTube’un resmi olmayan bir üçüncü taraf sürümü olduğundan, belirli videoların görüntülenmesini engelleyebilecek bazı ek kısıtlamalar vardır. Bu, orijinal yükleyicinin kısıtlamalarını veya bölgesel engellemeleri içerebilir. Youtube Vanced’den kaldırıldığını varsaymadan önce videonun yükleyicisine danışmak her zaman en iyisidir.

Kontrol ettikten sonra hala videoyu görüntüleyemiyorsanız, maalesef yapabileceğiniz başka bir şey yoktur, çünkü yalnızca belirli videolar youtube Vanced üzerinden erişilebilir olacak.

Ancak, videoya YouTube’un resmi bir sürümünden erişebiliyorsanız, çevrimdışı görüntüleme amacıyla indirmek için her zaman üçüncü taraf bir dönüştürücü kullanabilirsiniz. Sadece herhangi bir içeriğin indirildiğinden ve bölgenizdeki telif hakkı yasalarına göre yasal olarak kullanıldığından emin olun.

gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel 73Pin
Youtube Vanced İçerik Bu Uygulamada Kullanılamıyor Çözümü

Youtube Vanced İçerik Bu Uygulamada Kullanılamıyor Çözümü

Youtube Vanced’e erişmeye çalışıyor ancak “İçerik bu uygulamada kullanılamıyor” hata mesajlarıyla karşılaşıyorsanız endişelenmeyin. İşte bu sorunu nasıl çözeceğinize dair adım adım bir kılavuz:

 • Cihaz ayarlarınızı kontrol edin – Kontrol edilmesi gereken ilk şey, cihazınızda içeriğin görüntülenmesini engelleyecek herhangi bir kısıtlama olup olmadığıdır. Bunu yapmak için Ayarlar uygulamanıza gidin ve uygulamayı engelliyor olabilecek herhangi bir ebeveyn kontrolü veya kısıtlama ayarını arayın.
 • Youtube Vanced’i Yeniden Başlatın – Yukarıdaki adım işe yaramazsa, ana ekran düğmesine iki kez dokunarak uygulamayı yeniden başlatmayı deneyin ve youtube Vanced simgesini yukarı kaydırın. Bu, uygulamayı kapatmalı ve yeniden başlatmanıza izin vermelidir.
 • Youtube Vanced’inizi güncelleyin – Google Play Store veya Apple App Store’da mevcut güncellemeleri kontrol ederek kullandığınız Youtube Vanced sürümünün güncel olduğundan emin olun.
 • Oturumu kapatıp hesabınıza tekrar girin – Her şey başarısız olursa, oturumu kapatıp uygulamada hesabınıza tekrar girmeyi deneyin. Bu, başka bir şey yapmanıza gerek kalmadan sorunu çözmek için yeterli olabilir!

Umarım bu adımlar Youtube Vanced’in sunduğu tüm içeriğe erişmenize yardımcı olur! Bu hata mesajıyla ilgili hala sorun yaşıyorsanız, müşteri hizmetleriyle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Youtube Vanced Çalışmıyor

Youtube Vanced’i çalıştırmakta sorun mu yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin, kısa sürede çalıştırmanıza yardımcı olacak nihai çözüm sıralı liste ile geldik!

 • Cihazınızın uyumlu olup olmadığını kontrol edin – tüm cihazlar Youtube Vanced tarafından desteklenmez, bu nedenle devam etmeden önce sizinkinin uyumlu olduğundan emin olun.
 • Android sürümünüzü güncelleyin – YouTube Vanced’in en iyi şekilde çalışması için en az Android 4.4 (KitKat) veya üstü gerekir.
 • MicroG’yi yükleyin – bu açık kaynaklı program, YouTube Vanced’in arka planda oynatma ve reklam engelleme gibi imza özelliklerinin düzgün çalışmasını sağlar.
 • YouTube Vanced’i yeniden yüklemeyi deneyin – önceki yüklemelerden kalan dosyaları silmek aksaklıkları önlemeye yardımcı olabilir.
 • MicroG’yi kaldırın – hala sorun yaşıyorsanız, programı kaldırıp yeniden yüklemek kalan sorunları çözmenize yardımcı olabilir.
 • Önbelleği ve depolama verilerini temizleyin – bu, birçok Android sorunu için yaygın bir çözümdür, bu nedenle başka hiçbir şey işe yaramazsa bir deneyin!
 • YouTube Vanced ekibiyle iletişime geçin – Bu diğer çözümlerden hiçbiri işe yaramazsa, cihazınıza veya sorununuza göre uyarlanmış daha spesifik talimatlar sağlayabilirler.
YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri