takipçi satın al

WhatsApp Mesaj Düzenleme Özelliği Yok (Çözüm)

Gidio.NET

WhatsApp mesaj düzenleme özelliği yok problemi hakkında çok sık soru aldık. WhatsApp, Dünya’nın en büyük ve en çok kullanılan çevrimiçi mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Sürekli olarak geliştirilen ve yeni özellik dahil edilen WhatsApp’ın en son dahil edilen özelliği ise WhatsApp mesaj düzenleme özelliği. Peki, bu özellik henüz sizde yoksa ne yapmanız gerekiyor?

WhatsApp, ücretsiz bir şekilde mesaj alabilmenizi ve mesaj gönderebilmenizi sağlayabilen en gelişmiş çevrimiçi mesajlaşma uygulaması olarak 1. Sırada yer ediniyor. WhatsApp ile internetiniz sayesinde dilediğiniz herkese sadece birkaç oynatma ile anında mesaj gönderebiliyorsunuz. Peki, bu denli bir uygulamada yeni eklenen WhatsApp mesaj düzenleme özelliği nasıl açılır? WhatsApp mesaj düzenleme özelliği yok ise ne yapmak gerekiyor? İşte sizlere doğru cevabı!

WhatsApp Mesaj Düzenleme Özelliği Nedir?

WhatsApp, META’ya bağlı ve Mark Zuckerberg tarafından yönetimi sağlanan çevrimiçi mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Her geçen gün yeni bir özelliği daha bünyesine dahil eden META daha doğrusu WhatsApp bugün ise yeni bir özellik olarak WhatsApp mesaj düzenleme özelliğini getirdi. Yeni gelen özellik ile artık WhatsApp’ı daha özgür bir şekilde kullanabilmek mümkün…

WhatsApp’a getirilen yeni özelliklerden bir tanesi WhatsApp mesaj düzenleme özelliği; Eğer karşı tarafa mesaj gönderirseniz ve bu mesajda herhangi bir hata yaparsanız bunu önlemek amacıyla WhatsApp’da göndermiş olduğunuz mesajları düzenleyebilme imkanına sahipsiniz. Bu yeni özellik şu an için ücretsiz bir şekilde sunulmakta ve WhatsApp tarafından tüm kullanıcılara herhangi bir ek ücret ödemeden sunulmaktadır.

gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel 65Pin
WhatsApp Mesaj Düzenleme Özelliği Yok

WhatsApp Mesaj Düzenleme Özelliği Yok

WhatsApp’a dahil edilen WhatsApp mesaj düzenleme özelliği henüz sizde yok ise bunun birkaç farklı nedeni olabilir. WhatsApp’ınızı yeni gelen özelliğe yani WhatsApp mesaj düzenleme özelliğine göre ayarlamak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir. Veya sorunun neden kaynaklandığını öğrenmek için aşağıdaki maddeleri kontrol ederek, uygulayın.

 • WhatsApp uygulamasını kapatın ve yeniden açın.
 • WhatsApp uygulamasını son sürüme güncelleyin.
 • Telefon saatinizin doğru olup olmadığını kontrol edin.
 • Yeni gelen özelliğin telefonunuz ile uyumlu olup olmadığını kontrol edin.
 • Yeni gelen mesaj düzenleme özelliğinin ülkenizde yayına alınıp alınmadığını kontrol edin.
 • WhatsApp önbelleğini temizleyin.
 • VPN açık ise kapatın.
 • WhatsApp’ı silin ve tekrar yükleyin.

WhatsApp’a yeni dahil edilen WhatsApp mesaj düzenleme özelliğini kullanabilmek için yukarıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir. Adımları doğru bir şekilde uygulayarak anında yeni özelliği sizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

NOT: Sadece son 15 dakika içerisinde göndermiş olduğunuz mesajları düzenleyebilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Düzenleme Özelliği Nasıl Açılır?

WhatsApp’a dahil edilen yeni WhatsApp mesaj düzenleme özelliği gelmedi veya WhatsApp düzenleme özelliği nasıl açılır? Diyorsanız atabileceğiniz birkaç farklı adım bulunuyor. Yeni özelliği denemek ve kullanmaya başlamak için aşağıdaki adımları uygulayın:

 • WhatsApp’ı açın.
 • WhatsApp uygulamasında sohbet ekranına girin.
 • Sohbetten herhangi bir kişiyi seçin.
 • Mesaj gönderin ve mesajın üzerine basılı tutun.
 • Açılan ekrandan ‘’Mesajı düzenle’’ butonuna basarak düzenleyin.

İşte hepsi bu kadar. Sadece birkaç adım ile WhatsApp’da yeni özellik olan WhatsApp mesaj düzenleme özelliğini açma işlemini yapabilirsiniz. Eğer WhatsApp mesaj düzenleme özelliği gelmedi, WhatsApp mesaj düzenleme yok diyorsanız yukarıdaki adımları takip etmeyi unutmayın.

YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri