Turkcell Ekrana Gelen Bildirimi Kapatma (2024 Çözüm Yöntemi)

Yahya Sefa Diri

Turkcell ekrana gelen bildirimi kapatma konusunda son günlerde sık bir şekilde soru almaktayız. Bu içerikle birlikte Turkcell ekrana gelen bildirimi kapatma konusundaki çözüm yöntemlerini paylaştık. Aynı zamanda Turkcell pop up kapatma, Turkcell anında cevap kapatma, Turkcell ekrana gelen mesajlar alt başlıklarında da bilgiler verdik.

Turkcell bizlere herhangi bir zaman diliminde bildirimler gönderebilir fakat bu gönderdiği bildirimler bir zaman sonra rahatsızlık vermeye başlayabilir. Bu gibi durumlarda Turkcell’den gelen bildirimleri kapatabilmeniz için telefon ayarlarınızda yer alan bildirimler sekmesini kullanabilirsiniz. Turkcell ekrana gelen bildirimi kapatmak istiyorsanız doğru çözüm yöntemlerini araştırarak bulduk!

Turkcell Ekrana Gelen Bildirim Ne İşe Yarar?

Turkcell, müşterilerine özel olarak kampanyalar, bilgilendirmeler ve duyurular için telefon ekranına bildirimler göndermektedir. Bu bildirimler tamamen güvenilir ve sadece duyurular için kullanılıyor olsa da bir zamandan sonra bu bildirimler telefon ekranını meşgul edebilir ve artık rahatsızlık boyutuna kadar ulaşabilir. Turkcell’in göndermiş olduğu bildirimleri kapatmak için isterseniz Turkcell’in Dijital uygulamasını kullanabilir. İsterseniz de telefonunuzdaki bildirim ayarları kısmını kullanabilirsiniz.

Turkcell Ekrana Gelen Bildirimi Kapatma

Turkcell hattına sahipseniz ve ekrana gelen bildirimleri kapatmak için ne yapmanız gerektiği konusunda bilgiye sahip değilseniz aşağıdaki yöntemi kullanmanız önerilir. Yöntemle birlikte artık telefonunuza bildirimler gelmeyecek ve rahatsızlık vermeyecektir. Bildirimleri yeniden açmak için uyguladığınız adımların tam tersini yapmanız yeterlidir.

Turkcell Dijital Operatör ile ekrana gelen bildirimleri kapatma adımları:

  • Turkcell Dijital Operatör uygulamasını açın.
  • Turkcell Ayarlar Menüsüne girin.
  • Ardından uygulama içindeki İşlemler seçeneğini girin.
  • İşlemler seçeneğine eriştiğinizde, Bildirimler bölümünü bulmanız gerekecektir.
  • “Hat Ayarlarım” veya “İşlem Merkezi” gibi seçenekleri arayın.
  • “Bilgileri Kapat” veya “SMS’leri Durdur” gibi seçenekleri arayın.

Bu seçenekleri seçerek Turkcell cihazınızın ekranına gelen bildirimleri kapatabilirsiniz. Bu, bu bildirimlerin neden olduğu kesintileri ve dikkat dağıtıcı unsurları azaltmaya yardımcı olacaktır.

gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel Kopyasi 2023 08 08T023821.784Pin
Turkcell Pop – Up Kapatma

Turkcell Pop – Up Kapatma

Turkcell’in göndermiş olduğu pop – up mesajları kapatabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

  • Telefonunuzu elinize alın.
  • Ayarlar bölümüne girin ve bildirimler sekmesini arayın.
  • Bildirimler bölümüne girdikten sonra ‘Turkcell’ uygulamasını bulun.
  • Turkcell’in göndereceği tüm bildirimleri reddedin.

İşte hepsi bu kadar. Bu basit adımlar sayesinde artık Turkcell’in size göndereceği tüm mesajları yok sayabilir ve telefon ekranınıza düşmesini engelleyebilirsiniz. Birkaç basit adım ile bunu yapabilmek gerçekten büyük bir olay.

Diğer içerikler:

Freer.es TikTok Takipçi Hilesi 

WebNuNu Giriş

Bim Dondurma Fiyatları

YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
thedopingclub.com