takipçi satın al

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Telefon Numarası (Doğru Numara)

Yahya Sefa Diri

TRT Çocuk Rüzgar Gülü telefon numarası konusunda epey soru aldık. Bu hızlandırılmış kılavuzda TRT Çocuk Rüzgar Gülü telefon numarası konusunda doğru bilgiyle tüm ziyaretçilerimize doğru numarayı paylaştık. Eğer sizlerde TRT Çocuk Rüzgar Gülü telefon numarası nedir? Şeklinde sorunuz varsa bu içeriğimiz yardımcı olacaktır.

TRT Çocuk kanalının en çok sevilen ve en çok takip edilen programlarından bir tanesi olan TRT Çocuk Rüzgar Gülü için internette kişiler TRT Çocuk Rüzgar Gülü WhatsApp telefon numarası, TRT Çocuk Rüzgar Gülü iletişim numarası şeklinde araştırma yapıyor. İnternette bu program için birden fazla numara yer alıyor fakat hangisi doğru bilmek zor olabilir. Bu yüzden bu içeriğimiz sizlere bu konu da en doğruyu numarayı aktarıyor.

TRT Rüzgar Gülü Saat Kaçta Başlıyor?

Her çocuğun severek izlediği TRT Rüzgar Gülü programı hafta içi her gün TRT Çocuk kanalında saat 18:30’da başlıyor. Program içerisinde çocuklara faydalı olabilecek eğitimler, bilgiler ve diğer etkinlikler düzenleniyor. 18:30’da başlayan Rüzgar Gülü programı kapanışını 19:20 saatinde yapıyor.

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvuru Formu

TRT Çocuk kanalının en sevilen programlarından bir tanesi olan Rüzgar Gülü programına başvuru yapabilmek oldukça kolay. Sadece birkaç basit adım ile programa başvuru yapabilir ve Rüzgar Gülü programına katılım sağlayabilirsiniz. Peki, TRT Çocuk Rüzgar Gülü başvuru nasıl yapılır? İşte sizlere tüm adımları:

TRT Çocuk Rüzgar Gülü başvuru yapma adımları:

  • Linke tıklayın ve yarışma butonuna basın.
  • Açılan ekrandan Rüzgar Gülü Programı Yarışmacı Başvurusu seçeneğine tıklayın.
  • Kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girin ve gönder butonuna basın.

İşte hepsi bu kadar! Sadece birkaç basit adım ile sizde en çok sevilen ve en çok izlenen Rüzgar Gülü programına katılım sağlayabilirsiniz.

gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel 68Pin
TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvuru Formu

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Telefon Numarası

TRT Çocuk kanalının en sevilen programlarından bir tanesi olan Rüzgar Gülü telefon numarasını arıyorsanız fakat bir türlü doğru numaraya ulaşamıyorsanız bu içerikte Rüzgar Gülü programının doğru numarasını sizlere paylaştık.

  • TRT Çocuk Rüzgar Gülü Telefon Numarası: 444 0 878
  • TRT Çocuk Rüzgar Gülü İnternet Sitesi: Tıkla
  • TRT Çocuk Rüzgar Gülü Facebook Sayfası: Tıkla

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Yaş Sınırı Var Mı?

Rüzgar Gülü programına başvuru yapabilmek için belirlenmiş şartlar ve yaş sınırı bulunmaktadır. Eğer 2014 yılından sonra doğmuşsanız ve 2000 yılından önce doğmuşsanız başvuru yapamazsınız. Rüzgar Gülü programına sadece 8 yaşından büyük, 22 yaşından küçük çocuklar başvuru yapabilmektedir. Genel olarak yarışma programında 8 – 12 yaşındaki çocuklar yarışır.

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Hediye Veriyor Mu?

TRT Çocuk kanalında yayınlanan Rüzgar Gülü programında hiçbir çocuk kaybetmiyor. Yarışmaya katılan tüm çocuklara hediye verilir. Bu yüzden yarışmaya katıldıysanız kaybetmeniz bir anlam ifade etmeyecektir çünkü yarışmaya katılan tüm çocuklar hediye kazanır. Fakat tablet kazanmak istiyorsanız yarışmanın en fazla doğru soruyu bileni olmak zorundasınız. Gün sonunda yarışmada en çok doğru soruyu bilene tablet hediyesi verilir.

YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri