takipçi satın al

Instagram Güncelleme Gelmiyor (Çözüldü)

Yahya Sefa Diri

Instagram güncelleme gelmiyor başlığında çok sık soru alıyoruz. Instagram, kullanıcıları heyecanlandıracak yeni özellikler içeren bir güncelleme yayınladı! Güncelleme yeniden tasarlanmış bir gezinti çubuğu, Instagram notlar, Instagram notlara müzik ekleme, geliştirilmiş ana ekran ve etkinlik akışı, öne çıkan hikayeler bölümü, doğrudan mesajlarda görüntülü sohbet ve daha fazlasını içeriyor.

Yeni navigasyon çubuğu, uygulama içinde gezinmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Kullanıcılar için daha basit ve sezgisel hale getirmek için yeniden tasarlandı. Bu sayede profil sayfanıza, keşif sayfanıza, DM’lerinize vb. arama yapmak zorunda kalmadan hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Eğer Instagram güncelleme gelmiyor sorunuyla baş başa kaldıysanız bu içerik sizlere yardımcı olacaktır.

gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel Kopyasi 42Pin
Instagram Nasıl Güncellenir?

Instagram Güncelleme Gelmiyor

Instagram, Dünya’nın en büyük ve en gelişmiş sosyal medya uygulamaları arasında ilk sırada yer alıyor. Devasa kullanıcıya sahip olan uygulama da güncelleme sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalıyorsanız yapabileceğiniz birkaç farklı basit adım vardır. Instagram’ı güncellemek için atmanız gereken adımları detaylı bir şekilde inceledik ve Instagram güncelleme gelmiyor başlığında tüm çözüm yöntemlerini sunduk.

Instagram uygulamanız güncellenmiyorsa, çalışmasını sağlamak için bu adımları deneyin:

 • App Store veya Google Play ile ilgili bir sorun olup olmadığını kontrol edin. Destek sayfalarına gidin ve uygulamanızın güncellenmesini engelleyebilecek herhangi bir sunucu sorunu yaşayıp yaşamadıklarına bakın.
 • Uygulamadan çıkmaya zorlayın ve yardımcı olup olmadığını görmek için yeniden başlatın. Bunu bir iPhone’da yapmak için ana ekran düğmesine iki kez dokunun, uygulamalar listesinde Instagram’ı bulun ve telefonunuzun ekranından kaybolana kadar ekranı yukarı kaydırın. Ardından uygulamayı tekrar açın ve bir kez daha güncellemeyi deneyin. Android cihazlarda, Ayarlar > Uygulamalar ve Bildirimler > Tüm Uygulamaları Gör > bölümüne giderek çıkmaya zorlayabilirsiniz > Instagram öğesine dokunun ve Durdurmaya Zorla öğesine dokunun.
 • Kullanılabilir depolama alanınızı kontrol edin. Bazı telefonlar, yeterli boş bellek yoksa uygulamaların güncellenmesine izin vermeyebilir, bu nedenle tekrar bir güncelleme denemeden önce kullanılmayan bir alanınız olduğundan emin olun.
 • Uygulamayı kaldırın ve App Store veya Google Play mağazasından yeniden yükleyin. Bu, uygulamanın çalışmasına neden olan tüm sorunları çözmelidir. Tüm içeriğinizin uygulamaya geri yüklenmesi için yeniden yükledikten sonra kimlik bilgilerinizle giriş yaptığınızdan emin olun.
 • VPN uygulamalarını kapatın.
 • Instagram önbelleğini temizleyin.
 • Instagram çerezlerini temizleyin.

Umarım bu adımlar Instagram’ınızın tekrar düzgün çalışmasına yardımcı olur! Hala sorun yaşıyorsanız, doğrudan destek ekibiyle iletişime geçin; başka sorunları gidermenize yardımcı olabilirler.

Instagram Duruma Müzik Ekleme içeriğimize mutlaka göz atın.

Instagram Nasıl Güncellenir?

Instagram her geçen gün kendisine yeni bir özellik dahil ediyor ve bu dahil edilen özelliklerin bazıları henüz bazı kullanıcılarda kullanılabilir durumda değil. Özellikle Instagram notlar, Instagram 60 saniye hikaye ekleme vb. olan özelliklerin bir çoğu bazı kullanıcılarda kullanılabilir durumda değil. Eğer Instagram nasıl güncellenir? Ve güncelleme sorunları nasıl giderilir? Diyorsanız bu içerik sizlere kılavuz olacaktır.

Instagram’ı güncellemek oldukça basit bir işlemdir. Tek yapmanız gereken, uygulamanın en son sürümünün cihazınızda yüklü olduğundan emin olmaktır. Cihazınıza bağlı olarak App Store veya Google Play Store’a giderek ve Instagram için bir güncelleme olup olmadığını kontrol ederek hangi sürüme sahip olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Instagram güncelleme iPhone adımları:

 • Cihazınızın App Store’unu açın.
 • Arama çubuğunda Instagram’ı arayın.
 • Daha önce hiç yüklemediyseniz “Güncelle” veya “Al” üzerine dokunun.
 • Güncellemenin indirilmesini ve cihazınıza yüklenmesini bekleyin.
 • İşiniz bittiğinde uygulamayı açın ve tüm favori fotoğraflarınıza, videolarınıza, hikayelerinize ve daha fazlasına göz atmaya başlayın!

NOT: Cihazınızda otomatik güncellemeler varsa, herhangi bir işlem yapmanız gerekmeyebilir. Uygulama kendi kendine güncellenecektir.

Instagram güncelleme Android adımları:

 • Cihazınızda Google Play Store’u açın.
 • Arama çubuğuna Instagram yazın.
 • Daha önce hiç yüklemediyseniz ‘’Güncelle’’ veya ‘’Yükle’’ üzerine tıklayın.
 • Güncellemenin indirilmesini ve cihazınıza yüklenmesini bekleyin.

Hepsi bu kadar. Birkaç basit adım ile Instagram uygulamasını güncelleyebilirsiniz.

gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel Kopyasi 43Pin
Instagram Güncellemeleri Hesabıma Gelmiyor

Instagram Güncellemeleri Hesabıma Gelmiyor

Instagram güncellemelerinin hesabınızda görünmediğini mi fark ediyorsunuz? Yalnız değilsiniz. Son zamanlarda birçok kullanıcı bu sorunu yaşıyor.

 • Öncelikle, Instagram uygulamasının en güncel sürümünü kullandığınızdan emin olun. Eğer değilse, App Store’dan en son sürümü indirin ve tekrar deneyin. Zaten en yeni sürüme sahipseniz, birkaç farklı sorun olabilir.
 • Olası sorunlardan biri, telefonunuzun işletim sistemini güncellemeniz gerekebileceğidir. Eski bir işletim sistemine sahip olmak bazı uygulamaların arızalanmasına veya belirli özelliklerle uyumsuz hale gelmesine neden olabilir. IOS veya Android cihazınızı güncellemeyi deneyin ve bunun sorunu çözüp çözmediğine bakın.
 • Başka bir olasılık da yanlışlıkla Instagram hesabınızdan çıkış yaptınız. Uygulamadaki profil sayfasına giderek hala giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Eğer değilseniz, tekrar giriş yapın ve bunun sorununuzu çözüp çözmediğine bakın.
 • Son olarak, bu çözümlerden hiçbiri işe yaramazsa, Instagram uygulamasını silip yeniden yüklemeyi deneyin. Sorununuz birkaç bozuk dosyadan veya yeni bir yükleme ile düzeltilebilecek başka bir yazılım hatasından kaynaklanıyor olabilir.

Bu adımlar Instagram güncellemelerinizin tekrar çalışmasına yardımcı olacaktır. Hepsini denedikten sonra hiçbir şey işe yaramazsa, daha fazla yardım için Instagram’ın müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçin. Soruna neyin neden olduğunu bulabilecek ve size daha ayrıntılı sorun giderme önerileri sunabileceklerdir.

Instagram Güncelleme Linki

Instagram hesabınızı güncelleyebilmek için kullanabileceğiniz bir link yoktur fakat uygulama mağazası üzerinden direkt olarak Instagram uygulamasını birkaç adımda güncelleyebilirsiniz. Instagram uygulamasını güncelleyebilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

 • App Store veya Google Play Store’u açın.
 • Arama çubuğuna Instagram yazın.
 • Açılan ekrandan ‘’Güncelle’’ butonuna basın.
 • Güncellenen Instagram’ı açın ve kullanmaya başlayın.

Instagram’ı güncellemek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Linkler direkt olarak Instagram iPhone uygulamasına ve Instagram Android uygulamasına gidecektir. Güncelle diyerek hızlı bir şekilde telefonunuzda Instagram’ı güncelleyebilirsiniz.

Uygulama AdıInstagram
Uygulama GeliştiricisiInstagram INC.
Uygulama KategorisiSosyal Medya
Instagram iPhone Güncelleme LinkiTıkla
Instagram Android Güncelleme LinkiTıkla
YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş