takipçi satın al

Hayday Barınak Hayvanı Nasıl Alınır?

Yahya Sefa Diri

Hayday barınak hayvanı nasıl alınır? Sorusu son günlerin en popüler sorularından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Çiftçilik ve yönetim becerilerinizi test edecek bir oyun arıyorsanız, HayDay’den başkasına bakmanıza gerek yok. Bu oynaması ücretsiz, sosyal mobil oyun 2012’den beri piyasada ve iOS ve Android platformlarındaki en popüler oyunlardan biri.

Oyuncular, mahsul yetiştirmekten hayvanlara bakmaya ve mal satmaya kadar kendi çiftliklerini yönetmekle görevlidir. Ne tür ürünler yetiştirmek istediğinize, kimleri yardımcı olarak işe almak istediğinize ve çiftliğinizin ne kadar kârlı olacağına karar vermek size kalmış. Sevimli grafikleri, kolay kontrolleri ve çok çeşitli görev ve etkinlikleriyle HayDay, bağımlılık yaratan bir oyun deneyimi sunuyor. Peki, Hayday barınak hayvanı nasıl alınır? İşte sizlere doğru cevabı!

Hay Day Barınak Hayvanı Nasıl Alınır?

Hay Day hayranıysanız, çiftliğiniz için yeni hayvanlar edinmenin birçok yolu olduğunu biliyorsunuzdur. En ödüllendirici olanlardan biri de bir barınak hayvanı almaktır! Sadece bir hayvana yeni bir yuva vermekle kalmazsınız, aynı zamanda Hay Day’de bir barınak hayvanına sahip olmanın getirdiği birçok avantaj da vardır. İşte Hay Day barınak hayvanı nasıl alınır? Sorusunun doğru cevabı:

  • Nehrin yanına ulaşın.
  • Nehrin hemen yanında üzerinde mavi bir kitap olan masayı bulun.
  • Barınak kitabına ulaşmak için kırık masayı tamir edin.
  • Kitabı aktif ettiğinizde ilk barınak hayvanınızı alabilirsiniz.

Hay Day oyununda barınak hayvanı almak için yukarıdaki adımları tek tek uygulamanız yeterli olacaktır. Adımları sırasıyla ve eksiksiz bir şekilde yapmayı unutmayın. Adımlar sizi direkt olarak barınak hayvanına götürecek ve barınak hayvanı için aradığınız sorunun cevabını bu içerikle bulmuş olacaksınız.

gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel Kopyasi 69Pin
Hay Day Barınak Hayvanı Ücretsiz Mi?

Hay Day Barınak Hayvanı Ne İşe Yarar?

Hay Day barınak hayvanı, aslına bakılırsa diğer hayvanlar ile aynı görevi görüyor ve benzer işlere yarıyor. Hay Day barınak hayvanına sahip olarak diğer çiftlik hayvanları gibi etinden, sütünden, tüyünden faydalanabilirsiniz. Bir yandan da Hay Day barınak hayvanı haritanızı güzelleştirecektir.

Hay Day Barınak Hayvanı Ücretsiz Mi?

Hay Day barınak hayvanının ücretsiz olup olmadığı herkes tarafından merak ediliyor. Barınak hayvanı için masayı tamir ediyorsunuz ve büyük bir eziyete katlanıyorsunuz sonrasında birde barınak hayvanına ücret ödemek gerçekten zor bir durum olabilir.

Hay Day barınak hayvanını ücretsiz bir şekilde almak için masayı tamir etmeli ve sonrasında kitabı kullanmalısınız. Masayı tamir ettikten sonra ve kitabı kullandığınız Hay Day barınak hayvanı ücretsiz olarak sizin olacaktır.

Hay Day Barınak Hayvanı Uyandır

Hay Day oyununu oynarken sahip olduğunuz barınak hayvanlarını düzenli olarak kontrol etmek gerekiyor. Barınak hayvanı olarak karşımıza çıkan oyun hayvanları her gün belirli saatlerde uykuya dalar ve siz bu hayvanları belirli saatlerde uyandırarak beslenmesini ve bakımını yapmanız gerekir.

Barınak hayvanları uyku saatleri listesi:

  • Tavuklar: 20:00 ile 6:00 arasında uyurlar.
  • İnekler: 22:00 ile 6:00 arasında uyurlar.
  • Domuzlar: 20:00 ile 7:00 arasında uyurlar.
  • Keçiler: 23:00 ile 6:00 arasında uyurlar.
  • Koyunlar: 20:00 ile 6:00 arasında uyurlar.
  • Ördekler: 18:00 ile 8:00 arasında uyurlar.

Herhangi bir barınak hayvanını uykusundan uyandırabilmek için barınağın önünde yer alan ‘çan’ simgesine dokunun. Çan simgesi, barınaktaki tüm hayvanları uyandıracaktır. Barınaktaki hayvanları uyandırdıktan sonra onları beslemeyi ve bakımını yapmayı unutmayın.

YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş