takipçi satın al

Getir Geçersiz Promosyon Hatası (Çözüm)

Yahya Sefa Diri

Getir geçersiz promosyon hatası ile alakalı olarak son günlerde çok sık soru almaktayız. Getir, Türkiye’nin en önemli ve en büyük şirketlerinden bir tanesidir. Getir ile birlikte yerinizden kıpırdamadan istediğiniz alışverişi yapabilir ve cazip promosyon kodlarıyla alışverişinizi çok daha uygun fiyata yapabilme imkanına sahip olursunuz. Getir’de alacağınız promosyon kodu hatalarıyla alakalı olarak çözüm yöntemlerini bu içerikte paylaştık.

Son dönemin en popüler yemek siparişi verme uygulamalarından bir tanesi olan Getir bilindiği üzere çok sık promosyon kampanyası düzenlemekte. Düzenlenen promosyon kampanyalarında verilen kodların bir çoğu hatalı ve hata vererek çalıştırılmakta. Peki, Getir geçersiz promosyon hatası karşımıza çıkarsa ne yapacağız? İşte sizlere doğru cevabı!

Getir Geçersiz Promosyon Hatası Nedir?

Getir, yemek siparişi uygulamasıdır. Getir üzerinde vereceğiniz yemek siparişlerinde promosyon kodlarını kullanabilir ve alışverişlerinizi çok daha uygun fiyata yapabilirsiniz. Girdiğiniz promosyon kodlarının bazıları ‘geçersiz promosyon’ hatası ile karşınıza çıkabilir. Bu konu da ne yapmanız gerektiğini paylaştık.

Getir, geçersiz promosyon hatası birden fazla nedenden dolayı ortaya çıkabilir. En sık karşılaşılan hata nedenleri:

  • Promosyon kodunun geçerliliğini yitirmesi
  • Getir uygulamasının güncellenmemiş olması
  • Getir uygulamasının hesabınızı yasaklaması
  • Getir uygulamasının promosyon kodunu her restorantta kullanıma izin vermemesi
gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel Kopyasi 95Pin
Getir Geçersiz Promosyon Hatası Nedir?

Getir Geçersiz Promosyon Hatası Çözümü

Getir uygulamasında almış olduğunuz geçersiz promosyon hatası çözümü için uygulayabileceğiniz birkaç farklı çözüm yöntemi vardır. Basit ve kolay bir şekilde bu hatayı giderebilir ve promosyon kodunu yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer hiçbir şekilde promosyon kodunu kullanamıyorsanız Getir müşteri hizmetlerini arayarak kendilerine durumu aktarabilir ve çözüm talep edebilirsiniz.

Promosyon Kodu Zaman Aşımına Uğraşmış Olabilir

Getir geçersiz promosyon kodu hatası alırsanız girmiş olduğunuz promosyon kodunun zaman aşımına uğrayıp uğramadığını kontrol edin. Zaman aşımına uğramış olan promosyon kodları çalışmayacak ve karşınıza uygulama içerisinde hata mesajı çıkartacaktır. Geçerlilik süresi bitmeyen yeni bir promosyon kodu deneyerek Getir’de kullanacağınız promosyon kodlarını aktif edebilirsiniz.

Farklı Bir Cihazda Deneyin

Getir uygulaması kullanarak promosyon kodunu aktif etmek için aldığınız hatayı farklı bir telefonda deneyerek hatayı çözmeye çalışın. Kendi telefonunuzda kullanmaya çalıştığınız promosyon kodunu farklı bir telefonda da kullanmayı deneyin. Basit bir yöntem olarak kabul edilen bu hata çözümünde genellikle işe yarar sonuçlar alınmaktadır.

İnternet Bağlantınızı Kontrol Edin

Getir promosyon kodu hatası ile alakalı olarak en çok rastlanılan hata çözümü internet bağlantınızın yavaş olması, hasarlı olması veya istikrarsız olmasıdır. Yavaş bir internet bağlantısına sahipseniz maalesef promosyon kodunu aktif edemezsiniz. Telefonunuzun çeken bir yerde olduğunu ve internetinizin 3G değil, 4G çekim kuvvetinde olduğuna emin olduktan sonra yeniden deneyin.

Getir Uygulamasını Güncelleyin

Genellikle hataların çoğu güncellenmemiş uygulamalardan kaynaklanır. Eğer bir uygulama güncel değilse promosyon kodu hatası dahil bir çok hataya neden olacaktır. Getir uygulamasını Play Store veya App Store uygulama mağazasını kontrol ederek yeniden güncelleyin.

Getir Uygulamasını Silin ve Yükleyin

Getir uygulamasını silmek ve tekrar yüklemek işe yarar bir yöntemi olabilir. Getir uygulamasını telefonunuzdan sildikten sonra tekrar Play Store veya App Store üzerinden indirin. İndirdiğiniz uygulamayı açın ve hesabınıza giriş yaparak siparişinizi tekrarlayın. Ödeme ekranında promosyon kodunu girdikten sonra çalışıyor olması gerekecektir.

Getir Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Getir’de karşılaşmış olduğunuz herhangi bir sorun veya kafanıza takılan herhangi bir soru da Getir müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Getir müşteri hizmetleri size Getir’de yaşamış olduğunuz tüm sorunlar hakkında en doğru cevabı verecek olan ilk yetkililerdir. Müşteri hizmetleri haricinde Getir ile e – posta üzerinden de iletişime geçebileceğinizi unutmayınız.

  • Getir Müşteri Hizmetleri Numarası: +908505325050
  • Getir E – Posta Adresi: info@getir.com
  • Getir Adres: Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sk. No:13 GetirOfis, Etiler, Beşiktaş/İstanbul
YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri