takipçi satın al

Discord Müzik Botları (En İyileri – 2024)

Gidio.NET

Discord sunucuları için mutlaka gerekli olan Discord müzik botları, sunucunuzdaki kişilerin daha fazla eğlenceye sahip olmasını sağlar. Birden fazla Discord müzik botu vardır ve bunların her birisi genel olarak benzer özelliklere sahiptir. Fakat kullanış olarak her uygulama birbirinden çok daha farklı kullanış komutlarıyla sunucunuza eklenir.

Discord müzik botları, Discord için en çok araştırılan ve bir sunucuda mutlaka bulunması gereken eğlence amaçlı botlardır. Discord müzik botu sayesinde sadece müzik dinlemez aynı zamanda yardımcı ek özellikler sayesinde farklı komutlarda oluşturabilirsiniz.

Adsiz 768 × 403 piksel 2023 05 03T022400.684Pin
Discord Müzik Botları

Discord Müzik Botları

Discord müzik botları Youtube, Spotify veya Soundcloud alt yapısını kullanarak çalışır. Müzik adını bota verirsiniz ve bot size müziği çalmaya başlar. Tabi bunu yapabilmek için botun komutlarını uygulamanız gerekir.

Herhangi bir Discord sunucusuna Discord müzik botunu kurmak ücretsizdir. Bir kaç tık ile kurulumu yapabilir ve hemen sunucunuzda ücretsiz müzik dinlemeye başlayabilirsiniz. Müziği kaç kişi ile dinlediğinizin bir önemi yoktur. İsterseniz özel bir müzik sunucusu olun, isterseniz de sunucunuzda özel bir Discord müzik kanalı oluşturun. Herkesi odaya veya sunucuya davet edin. Sınırsız bir şekilde müzik dinlemenin keyfini çıkartın.

Discord için mevcut en iyi müzik botları:

 • Rhythm: Rhythm, kullanıcıların çok çeşitli kaynaklardan şarkı aramasına olanak tanıyan son derece popüler bir bottur. Ayrıca, özellikleri arasında gezinmeyi kolaylaştıran sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Ek olarak, bu bot karaoke geceleri için mükemmel kılan gerçek zamanlı şarkı sözlerini destekler!
 • Fredboat: Fredboat, geniş kütüphanesinden harika bir müzik seçkisi sunan bir başka popüler bottur. Kullanıcılar sadece şarkı aramakla kalmıyor, aynı zamanda kendi çalma listelerini de oluşturabiliyorlar. Ayrıca Fredboat, komut yazmak zorunda kalmadan şarkıları sıraya koymayı kolaylaştıran sezgisel bir web tabanlı kullanıcı arayüzüne sahiptir.
 • Dyno: Dyno, sunucunuzun müzik kuyruklarını kolayca yönetmenize ve şarkıları hızlı ve verimli bir şekilde eklemenize ve kaldırmanıza olanak tanıyan bir başka harika Discord Müzik Botudur. Ayrıca Dyno, ses kontrolü ve şarkı atlama gibi kullanışlı özellikler sağlayarak dinleme deneyiminizi özelleştirmenize olanak tanır.
 • Rythm 2: Rythm 2, gerçek zamanlı şarkı sözleri, ses efektleri gibi birçok özelliğe sahip güçlü bir bottur, bu da onu müzik oluşturmak için ideal bir bot haline getiriyor. Ayrıca SoundCloud ve YouTube dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan harika bir şarkı seçkisine sahiptir.

Discord Müzik Botu Ekleme

Discord sunucunuza bir müzik botu eklemek, üyeler için daha fazla çeşitlilik ve eğlence katmanın kolay bir yoludur. Müzik botları YouTube, SoundCloud ve Twitch gibi birçok farklı kaynaktan ses akışı sağlayabilir. Yeterli yaratıcılıkla bunları özel çalma listeleri oluşturmak ve hatta karaoke oturumlarına ev sahipliği yapmak için kullanabilirsiniz! En iyi yanı, başlamak için herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyacınız olmamasıdır. Sadece aşağıdaki talimatları izleyin.

 1. Öncelikle, yönetici iznine sahip bir üyeden kullanmak istediğiniz müzik botunu davet etmesini isteyin. Rhythm ve MEE6 gibi çeşitli seçenekler mevcuttur.
 2. Davet edildikten sonra, bot’a roller atayın, böylece insanlar belirli kanallarda veya sunucunuzda aynı anda erişebilir.
 3. Ardından, sohbete komutlar girerek müzik çalmaya başlayabilirsiniz. Komutlar genellikle botun sunucunuzda arayacağı ve çalacağı bir şarkı adı veya sanatçı adı içerir.
 4. Özel şarkı listeleri oluşturmak ve hatta bir karaoke oturumu ayarlamak için “playlist” komutunu kullanın! Müzik kaynakları arasında hızla geçiş yapmak istiyorsanız bu özelliği DJ oturumları ayarlamak için de kullanabilirsiniz.
 5. Son olarak, diğer kanallarda dinleyen insanlar için çok yüksek olmaması için sunucunun ses seviyelerine dikkat ettiğinizden emin olun. Tek tek parçaları veya tüm çalma listelerini gerektiği gibi ayarlamak için çoğu bot tarafından sağlanan ses kontrol ayarlarını kullanın.

Bu adımları takip ederek Discord sunucunuza kolayca bir müzik botu ekleyebilmeli ve arkadaşlarınızla eğlenmeye başlayabilmelisiniz.

Discord Müzik Botu Nasıl Atılır?

Rahatsızlığa neden olan bir Discord müzik botunuz varsa, onları odadan atmanız mümkündür. Bunu yapmak için öncelikle botun kanala katılmasına izin verildiğinden emin olun ve ardından aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Sohbette botun adına sağ tıklayın.
 2. “Üye At” seçeneğini seçin.
 3. “Kick” (Başla) düğmesine tıklayarak işleminizi onaylayın.
 4. Bot sunucudan kaldırılacaktır.

Bir Discord müzik botunu odadan attıktan sonra, herhangi bir kötü niyetli faaliyetin tekrar gerçekleşmesini önlemek önemlidir. Bunu, sunucuya yalnızca güvenilir üyelerin erişimine izin verilmesini sağlayarak ve şüpheli etkinlikleri düzenli olarak kontrol ederek yapabilirsiniz.

Discord Müzik Botu Çalışmıyor

Discord müzik botunuz çalışmıyorsa, sorunu gidermek ve tekrar çalışmasını sağlamak için atabileceğiniz birkaç adım vardır.

 • Öncelikle, aşağıdakilerden herhangi birinin soruna neden olup olmadığını kontrol edin: Discord’un eski bir sürümü; dengesiz bir internet bağlantısı; veya yanlış yapılandırılmış bir ses cihazı. Sorun bunlardan biriyse Discord’u güncellemeyi, yönlendiricinizi yeniden başlatmayı veya tüm ses ayarlarının doğru ve güncel olduğundan emin olmayı deneyin.
 • Ardından, müzik botunun sunucunuzda düzgün bir şekilde kurulduğundan emin olun. Yapılandırma menüsünde yanlış izin ayarları veya kullanıcı rolleri olup olmadığını kontrol edin. Belirli özellikleri etkinleştirmek için sohbete komutlar girmeniz de gerekebilir.
 • Eğer bu adımları denedikten sonra bot hala çalışmıyorsa, kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin. Ayrıca mevcut eklentilerin güncel ve Discord sürümünüzle uyumlu olduğundan emin olun.
 • Son olarak, yukarıdakilerin hiçbiri işe yaramadıysa botun yaratıcısı ile iletişime geçin. Soruna neden olabilecek belirli sorunları gidermenize yardımcı olabilirler.
YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri