takipçi satın al

Yandex Mail Kota Sorgulama Nasıl Yapılır? (2024)

Yahya Sefa Diri

Ziyaretçilerimizin sıklıkla merak ettiği konulardan Yandex mail kota sorgulama nasıl yapılır? Yandex mail kota ne kadar? ve benzer sorulara içeriğimize yer verdik. Yandex Mail, kota olarak da bilinen bir depolama kapasitesi sunar. Herhangi bir ek ücret ödemek zorunda kalmadan hesabınızda mail depolayabileceğiniz anlamına gelir.

Yandex Mail’in depolama sınırlarını ve bunları nasıl genişletip yöneteceğinizi anlamak, ihtiyacınız olan tüm mesajlar ve ekler için yeterli alana sahip olmanızı sağlamaya yardımcı olabilir. E-postaları, büyük ekleri ve web sayfalarını gelen kutunuza depolama ile kaydedebilirsiniz.

Yandex Mail Kota Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yandex Mail kotası, Yandex Mail hizmetinin her kullanıcı için kullanılabilir depolama alanı miktarını sınırlayan bir özelliğidir. Bu sayede kullanıcılar hesaplarında ne kadar veri depoladıklarını kontrol edebilir ve gelen kutularının gereksiz mesajlarla aşırı yüklenmesini önleyebilirler. Temel bir hesap 10 GB depolama alanı ile birlikte gelir, ancak kullanıcılar hesaplarını yükseltebilirler gerekirse bu miktarı artırmak için. Yandex ayrıca dosya ekleri ve fotoğraf depolama gibi ekstra depolama alanı gerektirebilecek ek seçenekler de sunar.

Eğer bir Yandex Mail kullanıcısıysanız, posta kutusu kotanızı nasıl kontrol edeceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Yandex Mail kotasının nasıl sorgulanacağını aşağıdaki adımlar ile öğrenebilirsiniz.

  • Öncelikle Yandex hesabınıza giriş yapın.
  • Yandex hesabındızda “Ayarlar” sekmesine gidin.
  • Ayarlar sayfasında, posta kutunuzun şu anda ne kadar alan kullandığını bilmenizi sağlayacak “Posta Kutusu Boyut Sınırı” başlıklı bir bölüm göreceksiniz.
  • Bu sayede artık posta kutunuzun kotasını öğrenebilirsiniz.

Yandex Kurumsal Mail Açma Nedir?

Yandex Kurumsal Mail ile E-posta hesabınızı bir üst seviyeye taşıyıp tüm iş iletişimlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz! Yandex Mail, postalarınızı yönetmeyi basitleştiren çok çeşitli özellikler sunar. Binlerce e-postayı saniyeler içinde sıralamaktan otomatik yanıtlar oluşturmaya kadar, Yandex kurumsal Mail, tüm işletmeler için mükemmel bir çözümdür. Ayrıca, güvenlik özellikleri ve kapsamlı destek hizmetleri sayesinde e-postalarınızın güvende ve emniyette olduğunu da bilmelisiniz.

gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel 6Pin
Yandex Mail Kota Sorgulama

Yandex Kurumsal Mail Kurulumu

Yandex kurumsal postasını açmak için ster masaüstü, ister dizüstü, ister tablet veya akıllı telefon kullanıyor olun, aşağıdaki adımlar ile kurumsal mail kolayca açabilirsiniz..

  • Öncelikle, Yandex’te bir hesap oluşturun.
  • Hesabınız oluşturulduktan sonra, yeni kimlik bilgilerinizle giriş yapın ve mevcut hizmetlerden Kurumsal Posta hizmetini seçin.
  • Kurumsal posta kutunuzu ayarlamak için istenen bilgileri girin.

Yandex kurumsal postasını artık kullanmaya başlayabilirsiniz. E-posta göndermek ve almak için Mail uygulamasını veya web posta arayüzünü kullanmanız yeterlidir. Ayrıca takvim hizmetlerine, kişi yönetimine ve hesabınızla birlikte gelen diğer özelliklere de erişebilirsiniz. Daha kişiselleştirilmiş özellikler için, hem iOS hem de Android cihazlar için mevcut olan Yandex kurumsal posta uygulamasını indirebilirsiniz. Bu uygulama ile hareket halindeyken tüm e-postalarınıza, kişilerinize ve diğer hizmetlerinize erişebilirsiniz.

Yandex Kurumsal Mail Ücretleri Nelerdir?

Yandex, şirketinizde kaç kullanıcınız olduğuna bağlı olarak kurumsal posta için farklı paketler sunar. Yandex, e-posta hesabınız için 100 GB’a kadar depolama alanı ve maksimum e-posta sayısı sağlar. Ayrıca Yandex, ek ücret karşılığında gelişmiş analizler, özelleştirilebilir filtreler ve çevrimiçi planlama araçları gibi bir dizi ücretli eklenti özelliği de sunmaktadır. Bir hesap oluşturmanın maliyeti, şirketinizde kaç kişi olduğuna ve seçtiğiniz eklentilerede bağlıdır.

Paket Tarifeleri Aylık Yandex Kurumsal Mail Fiyatlandırmaları
Basic (Temel)65 TL
Optimial (En Uygun)
122 TL
Advanced (Gelişmiş)40 TL

Yandex 360 paket fiyatlandırmalarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.
YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri