takipçi satın al

WhatsApp Mesaj Düzenleme Nasıl Yapılır? (Hızlı Adım)

Gidio.NET

WhatsApp mesaj düzenleme nasıl yapılır? hakkında çok sık soru aldık. WhatsApp, Dünya’nın ve Türkiye’nin en çok kullanılan çevrimiçi mesajlaşma uygulaması olarak kategoride ilk sırada yer ediniyor. Her geçen gün geliştirilen ve üzerine yeni bir özellik eklenen WhatsApp’ın en son eklenen özelliği ise WhatsApp mesaj düzenleme özelliği…

WhatsApp’da gönderdiğiniz mesajların yanlış olmasından bıktıysanız veya düzenlemek istediğiniz mesajlar oluyorsa artık dert etmenize gerek yok. Sadece birkaç basit adım ile WhatsApp mesajları düzenleyebiliyor ve yenisini paylaşabiliyorsunuz. Peki, WhatsApp’ın yeni özelliği olan WhatsApp mesaj düzenleme nasıl yapılır? WhatsApp mesaj düzenleme yapma hakkında tüm her şey!

WhatsApp Mesaj Düzenleme Özelliği Nedir?

META tarafından yönetilen WhatsApp uygulaması Türkiye dahil tüm Dünya’da popülerliğini hiç hız kesmeden devam ettiriyor. WhatsApp’a yeni dahil edilen özellikler sayesinde WhatsApp’ı çok daha işlevsel bir şekilde kullanabiliyor ve mesajlar dahil tüm öğeler için farklı seçeneklere sahip oluyorsunuz. WhatsApp’a henüz yeni dahil edilen WhatsApp mesaj düzenleme özelliği ise yine tüm Dünya’nın gündeminde yer alıyor.

WhatsApp’ta birisine mesaj gönderdiniz ve henüz görmedi. Fakat gönderdiğiniz mesaj yanlış, eksik bir cümle vs. içermekte. Artık bu tür sorunlar için endişelenmenize, mesajınızı silmenize gerek yok. Sadece birkaç basit adım ile WhatsApp’da gönderdiğiniz mesajları anında değiştirebiliyorsunuz. Örneğin; ‘’A nedir?’’ yerine ‘’B nedir?’’ şeklinde bir düzenlemeye sahip olabiliyorsunuz.

gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel 66Pin
WhatsApp Mesaj Düzenleme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Mesaj Düzenleme Nasıl Yapılır?

WhatsApp’ın yeni özelliklerinden olan ve hatta bugüne kadar en çok istenen özelliklerinden bir tanesi olan WhatsApp mesaj düzenleme özelliği, gönderdiğiniz eski mesajların düzenlenmesine olanak tanıyor. WhatsApp’da herhangi birisine mesaj gönderdiniz fakat gönderdiğiniz mesaj hatalı ise endişeye kapılmadan mesajınızı karşı tarafın dikkatini çekmeden değiştirebilme imkanına sahipsiniz.

WhatsApp mesaj düzenleme işlemleri:

  • WhatsApp’ı açın.
  • WhatsApp uygulamasında sohbet ekranına girin.
  • Sohbetten herhangi bir kişiyi seçin.
  • Mesaj gönderin ve mesajın üzerine basılı tutun.
  • Açılan ekrandan ‘’Mesajı düzenle’’ butonuna basarak düzenleyin.

WhatsApp’a yeni dahil edilen WhatsApp mesaj düzenleme özelliğini kullanabilmek için yukarıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir. Adımları doğru bir şekilde uygulayarak anında yeni özelliği sizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Düzeltme Kapatma

WhatsApp’ın en yeni özelliklerinden bir tanesi olan ve herkes tarafından işlevsel bir özellik olarak kabul edilen bu yeni özellik her ne kadar kabul görür bir özellik olsa da bazı kesimler tarafından yeni gelen özellik istenmiyor. Özellikle sevgililer, eşler veya iş gruplarında karışıklığı önlemek amacıyla kişiler WhatsApp’ın yeni özelliğini kapatma taraftarı oluyorlar. Peki, WhatsApp mesaj düzeltme kapatma işlemi var mı?

WhatsApp’da göndermiş olduğunuz mesaj hatalıysa ve düzenleme yapmak istiyorsanız bu mümkün fakat WhatsApp’ın yeni özelliği olan mesaj düzenleme özelliği henüz kapatılabilir bir özellik değil. İlerleyen günlerde WhatsApp tarafından yeni bir güncelleme yapılırsa bu yeni özellik için mesaj düzenleme kısmının kapatılabilir duruma gelmesi olabilir. Fakat şu an için mesaj düzeltme özelliği kapatma gibi bir buton veya eylem alabileceğiniz durum yoktur.

YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri