takipçi satın al

WhatsApp Boş Mesaj Atma – Hakkımda Boş Bırakma

Yahya Sefa Diri

WhatsApp boş mesaj atma ile alakalı olarak sık soru alıyoruz. WhatsApp, Dünya’nın ve Türkiye’nin en çok kullanılan çevrimiçi mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi olarak ilk sırada yer almaktadır. WhatsApp ile arkadaşlarınıza, sevdiklerinize ve aile üyelerinize herhangi bir ücret ödemeden internetinizi kullanarak mesaj, video, fotoğraf, GIF atabileceğiniz gelişmiş bir uygulamadır.

WhatsApp uygulamasını kullanarak mesajlar gönderebildiğiniz gibi uygulamanın bilinmeyen bazı gizli özellikleri de bulunuyor. WhatsApp ile birlikte WhatsApp hakkımda kısmını boş bırakma, WhatsApp boş mesaj atma gibi bir çok farklı özelliği bilmiyor olabilirsiniz. Bu içerik sizlere WhatsApp boş mesaj atma konusunda ve diğer başlıklarda kılavuz olacak, nasıl yapabileceğinizi anlatmış olacaktır.

gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel Kopyasi 60Pin
WhatsApp Hakkımda Boş Bırakma

WhatsApp Hakkımda Boş Bırakma

WhatsApp uygulamasını kullanarak mesajlar, videolar, fotoğraflar, GIF’ler atabiliyorsunuz. Bir yandan da insanlara kendinizi daha iyi tanımlayabilmek için WhatsApp hakkımda kısmını kullanarak ‘’hakkımda’’ kısmında istediğiniz her şeyi paylaşabilme imkanına sahipsiniz. Hakkımda kısmını kullanarak kendinizi tanıtabilir isterseniz de farklı sözler, emojiler paylaşabilirsiniz. Peki, hiçbir şey paylaşmak istemiyorsak ne yapmamız gerekiyor?

WhatsApp hakkımda kısmını boş bırakma adımları:

 • WhatsApp uygulamasını açın.
 • Ayarlar bölümüne girin.
 • Gizlilik sekmesine tıklayın.
 • Açılan ekrandan ‘’Hakkımda’’ bölümüne girin.
 • Açılan ekrandan ‘’Hiç Kimse’’ seçeneğini işaretleyin.

WhatsApp İsim Yerini Boş Bırakma

WhatsApp’da isminizi karşı tarafla paylaşmak istemiyorsanız atabileceğiniz birkaç farklı adım vardır. WhatsApp isim yerini size ait olmayan farklı bir isimle donatmak yerine boş bir şekilde de bırakabilirsiniz. Rehberinizde kayıtlı olmayan bir kişi için karşı tarafın sizi tanımasını bu sayede zorlaştırmış olursunuz.

WhatsApp isim yerini boş bırakma adımları:

 • WhatsApp uygulamasını açın.
 • Ayarlar bölümüne girin.
 • Profil resminizin yanındaki yazıya tıklayın.
 • Aşağıda paylaştığımız ‘görünmez kodu’ kopyalayın.
 • Kopyaladığınız ‘görünmez kodu’ isim alanına yapıştırın.

WhatsApp Boş Mesaj Atma Nasıl Yapılır?

WhatsApp uygulamasında karşı tarafa boş bir mesaj atmak istiyorsanız ve tüm ilgiyi kendi üzerinize çekip kafa karışıklığı yaratmak istiyorsanız WhatsApp boş mesaj atma yani görünmez koddan yararlanabilirsiniz. Görünmez kod sayesinde karşı tarafa boş bir mesaj atabilir, isim kısmını boş bir şekilde doldurabilir veya hakkımda kısmını boş bırakabilirsiniz.

WhatsApp görünmez kod:

 • ‏‏‏‏‏‏‏‏  

Yukarıda yer alan boşluğu kopyalayarak WhatsApp’da herhangi birisine boş mesaj atabilirsiniz.

WhatsApp Boş Mesaj Nerelerde Kullanılabilir?

WhatsApp boş mesaj atma uygulamasını WhatsApp haricinde kullanabileceğiniz birden fazla sosyal medya uygulaması vardır. Kopyaladığınız kodu WhatsApp haricinde Instagram, Facebook, PUBG, Twitter, Telegram dahil olmak üzere bir çok farklı uygulamada kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece kodu kopyalamak ve karşı tarafa göndermektir.

YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri