takipçi satın al

Uygulama Ana Ekranda Gözükmüyor (Çözüldü)

Gidio.NET

Uygulama ana ekranda gözükmüyor konusu, son günlerin popüler konularından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Aradığınız uygulama ana ekranınızda görünmüyorsa, onu bulmayı denemek için atabileceğiniz birkaç adım vardır.

Aradığınız uygulama çeşitli nedenlerden dolayı ana ekranda görünmeyebilir. Cihazınızın ayarlarında devre dışı bırakmış olabilirsiniz veya uygulama sadece uygulamanın bulunduğu klasörde yer alıyor olabilir.

Uygulama Ana Ekranda Gözükmüyor

Herhangi bir uygulamayı ekranda görmekte sorun yaşıyorsanız endişelenmeyin. Bu birçok kullanıcı için ortak bir sorundur. İşte size yardımcı olabilecek bazı ipuçları:

  • Cihazınızın ekran ayarlarını kontrol edin ve uygulamanın ekranda gösterilmesine izin verildiğinden emin olun.
  • Cihazınızı yeniden başlatmayı ve uygulamayı tekrar başlatmayı deneyin.
  • Uygulamanın en son sürümünün cihazınızda yüklü olduğundan emin olun ve güncellemeleri kontrol edin.
  • Bu adımlardan hiçbiri işe yaramazsa, uygulamayı yeniden yüklemek sorunu çözebilir.

Uygulama Ekranda Gözükmüyor

Ana ekranınızda bir uygulama bulamıyorsanız, bunun nedeni uygulamanın henüz yüklenmemiş olması olabilir. Play Store veya App Store’da olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Uygulamayı bulmakta hala sorun yaşıyorsanız, bir klasörde gizlenmiş olabilir. Durumun böyle olup olmadığını kontrol etmek için, ana sayfanızın üst kısmından aşağı doğru çekerek veya cihazınızda yüklü tüm uygulamaları bulana kadar ana ekranınızda soldan sağa kaydırarak aramayı deneyin. Uygulamayı, uygulama çekmecenizdeki arama çubuğunu kullanarak da bulabileceğinizi unutmayın. Uygulamayı hala bulamıyorsanız, güncel olup olmadığını veya cihaz ile uygulama arasında herhangi bir uyumluluk sorunu olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun. Son olarak, telefonunuzu veya tabletinizi yeniden başlatmayı deneyin, çünkü bu herhangi bir sorunun çözülmesine yardımcı olabilir.

gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel Kopyasi 2Pin
Uygulama Ana Ekranda Gözükmüyor

İndirdiğim Uygulama Ana Ekranda Gözükmüyor

İndirdiğiniz uygulamayı ana ekranda görünemiyorsanız bunun birçok nedeni olabilir. Uygulamanızı olması gereken yere getirmenize yardımcı olacak bazı basit adımlar;

  • Uygulamanın doğru sürümünü indirdiğinizden emin olun. Bazı uygulamaların ana ekranda düzgün görünmesi için belirli bir sürüm gerekir.
  • Cihazınızla uyumlu olup olmadığını kontrol edin. Bazı uygulamalar yalnızca belirli cihazlarla veya işletim sistemleriyle çalışır, bu nedenle cihazınızın uygulamayı desteklediğinden emin olun.
  • Uygulamayı kaldırmayı ve yeniden yüklemeyi deneyin. Bu genellikle indirilen bir uygulamanın ana ekranda görünmemesiyle ilgili sorunları çözecektir.

Telefonumda Uygulamalar Gözükmüyor

Telefonunuzda görünmeyen uygulamalarla ilgili sorun yaşıyorsanız endişelenmeyin, bu yaygın bir sorundur ve uygulamaları telefonunuzda görünmesini sağlayacak birkaç adım vardır. İşte en yaygın çözümler:

  • Telefonu Yeniden Başlatın: Bir uygulama telefonunuzdan kaybolduysa, yapmanız gereken ilk şey yeniden başlatın. Bu işlem arka planda çalışıyor olabilecek tüm uygulamaları kapatacak ve cihazınızın App Store, Play Store bağlantısını yenileyecektir.
  • Depolama Alanınızı Kontrol Edin: Bazen telefonunuzda yeterli depolama alanı yoksa uygulamalar görünmez. Böyle bir durumda, bazı dosyalarınızı veya fotoğraflarınızı otomatik olarak başka bir cihaza veya buluta yedeklenmiş olabilir, bu nedenle önce orayı kontrol edin.
  • Uygulamalarınızın Sürümünü Kontrol Edin ve Güncelleyin:  Bir uygulamanın güncellenmesi gerektiği için eksik olması mümkündür. Mevcut sürümleri incelemek için Play Store veya App Store mağazanızı kontrol edin.

Bu çözümlerden hiçbiri işe yaramazsa, daha spesifik çözümler için operatörünüze veya uygulamanın geliştiricisine ulaşmalısınız.

YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri