takipçi satın al

Turuncu WhatsApp Nedir? Ne İşe Yarar?

Yahya Sefa Diri

Turuncu WhatsApp nedir? Sorusu son günlerin en popüler soruları arasında yer ediniyor. WhatsApp şüphesiz Dünya’nın en çok kullanılan ve en çok sevilen mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. WhatsApp’da dilediğimiz kişiye istediğimiz an ücretsiz bir şekilde mesaj gönderebiliyor, videolar ve GIF’ler iletebiliyoruz. Peki, WhatsApp haricinde bir diğer popüler mesajlaşma uygulaması olan Turuncu WhatsApp nedir?

Turuncu WhatsApp, orijinal WhatsApp uygulaması mantığında çalışan mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp’a göre daha fazla özellik içerir ve yapabileceklerinizin sınırı yoktur. Turuncu WhatsApp ile sohbet renklerinizi ayarlamadan tutun, WhatsApp yeni baştan tasarlayabiliyorsunuz. İşte sizlere Turuncu WhatsApp nedir? Turuncu WhatsApp ne işe yarar? Sorularının doğru cevabı!

gidio one cikan gorsel 88Pin
Turuncu WhatsApp Nedir?

Turuncu WhatsApp Nedir?

Dünya’nın en çok kullanılan uygulaması olan WhatsApp kendisinden bağımsız bir şekilde çalışan 3. Parti ayrı bir uygulama üzerinden çok daha fazla özellik ile kullanılabilir durumda. WhatsApp’a göre daha fazla özellik ve ayar imkanı sunan Turuncu WhatsApp’da yapabileceklerinizin hiçbir sınırı yok. Normal WhatsApp’dan sıkıldıysanız ve kendinizi daha özgür hissetmek istiyorsanız Turuncu WhatsApp’ı denemelisiniz.

Turuncu WhatsApp, WhatsApp’ın Plus sürümüdür. WhatsApp’ın resmi uygulaması olmayan bu WhatsApp türünde normal WhatsApp’a göre daha fazla ayar yapabilme imkanına sahip oluyorsunuz. Turuncu WhatsApp adıyla karşımıza çıkan bu mesajlaşma uygulaması aynı zamanda mor,  mavi, siyah WhatsApp olarak ta bilinmektedir.

Turuncu WhatsApp Ne İşe Yarar?

Turuncu WhatsApp, WhatsApp’da daha fazla ayar ve özellik imkanı sağlayan WhatsApp’ın resmi olmayan 3. Parti uygulamasıdır. Tıpkı WhatsApp mantığında çalışır fakat WhatsApp’ı, Turuncu WhatsApp uygulamasında daha fazla ayar ile kullanabilme imkanına sahip olursunuz.

Turuncu WhatsApp uygulamasında yine mesajlar gönderebilir, videolar, GIF’ler ve çok daha fazlasını ücretsiz bir şekilde yapabilme imkanına sahip olursunuz. Sadece bu uygulama WhatsApp’ın mevcut özelliklerini geçersiz kılmak ve daha fazla WhatsApp özelliği sunabilmek amacıyla geliştiriciler tarafından geliştirilmiştir. Turuncu WhatsApp uygulamasında denildiği gibi tüm alan sizin ve istediğiniz gibi WhatsApp uygulamasını düzenleyebilirsinzi.

Turuncu WhatsApp Özellikleri Nedir?

Turuncu WhatsApp veya diğer adıyla Mavi WhatsApp uygulamasında birden fazla özelliğe sahipsiniz. Herhangi bir ücret ödemeden ücretsiz bir şekilde tüm özelliklere erişebildiğiniz gibi özellikleri kullanmak için uygulama içerisinde herhangi bir ek ücretlendirmeyle karşılaşmazsınız. Ekstra olarak turuncu WhatsApp uygulamasını kullanırken karşınıza reklamlar çıkabilir fakat bu da çok nadir bir şekilde olabilir.

  • WhatsApp görünümü yeniden tasarlayabilirsiniz.
  • Daha kullanıcı dostu arayüze sahip olursunuz.
  • Sohbet ekranındaki renkleri değiştirebilirsiniz.
  • İletildi tikini kaldırabilirsiniz.
  • ‘’Yazıyor…’’ ibaresini kaldırabilirsiniz.
  • Bir başkasının çevrimiçi olup olmadığını takip edebilirsiniz.
  • WhatsApp’a ek temalar yükleyebilirsiniz.
  • Gönderilen medyaları galerinden gizleyebilirsiniz.
  • Mesajları bildirim panelinden gizleyebilirsiniz.

Turuncu WhatsApp Güvenilir Mi?

Turuncu WhatsApp uygulaması tıpkı WhatsApp mantığında çalışır fakat 3. Parti bir uygulamadır. Kullanıcı güvenliği ve gizliliği her ne kadar turuncu WhatsApp tarafından sağlandığı iddia edilse de 3. Parti resmi olmayan bir uygulama olması nedeniyle ilerleyen günlerde kullanıcı güvenliği risk olarak karşınıza çıkabilir.

WhatsApp’dan bağımsız bir şekilde çalışan Turuncu WhatsApp’ı App Store veya Google Play Store üzerinden indirebilme imkanına sahip değilsiniz. Bu yüzden bu tür uygulamaları kullanırken kullanıcı gizliliğinin olası bir durumda yok edilebileceğini, verilerinizin çalınabileceğini ve güvende olmadığınızı bilmenizi isteriz.

İpucu: Turuncu WhatsApp uygulaması Google ve App Store’dan güvenli olarak nitelendirilmeyen uygulamadır.

YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri