Spotify Şarkı Sözleri Gözükmüyor (Doğru Yöntem)

Gidio.NET

Spotify şarkı sözleri gözükmüyor, Spotify şarkı sözleri yok konularında çok sık soru alıyoruz. Spotify, 2008 yılında İsveç’te kurulan bir müzik hizmetidir. Bu servis kullanıcılarına internet üzerinden herhangi bir platformda veya cihazda istedikleri müziğin erişmesini sağlamaktadır.

Spotify ile kullanıcılar özel çalma listeleri oluşturabilir, sanatçıya veya türe göre müzik arayabilir, yeni sürümleri keşfedebilir ve hatta canlı radyo yayınlarını dinleyebilir. Spotify, 2008’deki başlangıcından günümüze kadar, günümüzün önde gelen çevrimiçi müzik akışı hizmetlerinden biri olmuştur.

Spotify Şarkı Sözleri Gözükmüyor

Spotify kullanıcısıysanız, en sevdiğiniz şarkıların sözlerinin her zaman gösterilmediğini fark etmiş olabilirsiniz. Müziğe eşlik etmek veya en sevdiğiniz sanatçıların ne söylediğini görmek istediğinizde bu durum sinir bozucu olabilir. Neyse ki, bu zor şarkı sözlerini geri almak için deneyebileceğiniz birkaç çözüm var.

İlk şey spotify şarkı sözlerinin gösterilmemesi sorununu çözmek için yapabileceğiniz şey, cihazınızın aktif bir internet bağlantısına sahip olduğundan emin olmaktır. Eğer yoksa, şarkı sözleri de dahil olmak üzere uygulamadaki bazı özellikler kullanılamayacaktır. İkinci olarak, dinlediğiniz şarkının meta verilerinde şarkı sözleri olup olmadığını kontrol etmeyi deneyin (bu genellikle küçük bir “Lyrics” ile gösterilir). Aksi takdirde, bunları Spotify’da göremezsiniz.

Spotify Şarkı Sözleri Yok

Spotify şarkı sözleri yok ise atabileceğiniz birkaç adım var. Öncelikle Spotify’ın en son sürümünün yüklü olup olmadığını kontrol edin. Değilse, güncelleyin ve sorununuzun çözülüp çözülmediğine bakın. Değilse, Spotify’ı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin. Ardından, Dosya > Tercihler > Yerel Dosyalar’a gidip “Şarkı Sözü Önbelleğini Sıfırla “ya tıklayarak yerel şarkı sözü önbelleğini sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Bu temizleyecektir.

Cihazınızda şarkı sözü özelliğinin etkin olduğundan emin olun. Bunu yapmak için cihazınızdaki Spotify uygulamasını açın ve ‘Ayarlar’a gidin. Orada, ‘Şarkı Sözlerini Göster’ seçeneğini bulun ve etkin olduğunu kontrol edin. Çaldığınız şarkının sözlerinin mevcut olup olmadığını kontrol edin. Spotify’da tüm şarkıların sözleri yoktur, bu nedenle şarkı sözlerinizin görünmemesinin nedeni bu olabilir. Şarkının ilişkili sözleri yoksa, özelliği etkinleştirdikten sonra bile görünmezler.

gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel Kopyasi 7Pin
Spotify Şarkı Sözleri Gözükmüyor

Spotify Şarkı Sözleri Görüntüleme

Spotify’da bir şarkı çalarken şarkı sözlerinin görüntülenmesinde sorun mu yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin, bu sorunu çözmenin birkaç yolu var. İşte yapabilecekleriniz:

  • Cihazınızın internete bağlı olduğundan emin olun. Hücresel bağlantı kullanıyorsanızyerine Wi-Fi’ye geçmeyi deneyin.
  • App Store veya Google Play mağazasındaki güncellemeleri kontrol ederek Spotify uygulamanızın güncel olduğundan emin olun.
  • Şarkı sözlerinin mevcut olduğu bir albümden veya çalma listesinden bir şarkı çalıp çalmadığınızı kontrol edin. Bazı albümlerin kendileriyle ilişkili şarkı sözü bilgileri olmayabilir ve bu nedenle şarkı sözlerini göstermeyecektir.

Spotify Şarkı Sözleri Paylaş Butonu Yok

Hiç Spotify’da bir şarkıyı veya sözlerini arkadaşlarınızla paylaşmak istediniz ama bunu yapmanın kolay bir yolu olmadığını fark ettiniz mi? Spotify, bir şarkının sözlerini veya hatta tüm parçanın kendisini paylaşmak için herhangi bir yerleşik seçenek sunmuyor. Birincisi, Spotify’daki herhangi bir şarkının sözlerine erişmenizi sağlayan Musixmatch ve SoundHound gibi üçüncü taraf uygulamaları kullanmak sizlere yardımcı olabilir.

YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
thedopingclub.com