takipçi satın al

Snapchat Puanı Nasıl Gizlenir? (Doğru Yöntem)

Gidio.NET

Snapchat puanı nasıl gizlenir? Sorusu son günlerin popüler sorularından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Snapchat skorunuzu arkadaşlarınızdan, ailenizden  ve takipçilerinizden gizlemek istiyorsanız yöntemler mevcuttur.  

Snapchat skorunuzun herkesin görebileceği şekilde sergilenmesinden sıkıldıysanız, onu gizlemenin bir yolu olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Snapchat puanınızı diğer kullanıcılardan gizlemenin yollarına ulaşmak için içeriğimizi okumaya devam edin.

Snapchat Puanı Nasıl Gizlenir?

Uygulamayı her gün kullanan bu kadar çok insan varken, kimin neyi gördüğünü takip etmek zor olabilir. Neyse ki, skorunuzu gizli tutmak için deneyebileceğiniz bazı yöntemler var.

Hesabınıza gizlilik kısıtlaması getirebilirsiniz.

Bu, uygulamanın herkese açık profil sayfasında görünmeyeceği için puanınızı yalnızca sizin ve seçilen birkaç kişinin görebileceği anlamına gelir. Bunu yapmak için Snapchat’te Ayarlar menüsünü açın ve Gizlilik ve Güvenlik’e gidin. Buradan, verilerinize kimlerin erişebileceğini seçebilirsiniz.

Hikaye paylaşımını kapatabilirsiniz.

Bunu yapmak için Ayarlar – Gizlilik ve Güvenlik’e gidin ve ardından Hikaye Paylaşımını kapatın. Bu sayede arkadaş listenizdekiler, siz onları arkadaş olarak eklemedikçe veya hikayenizi onlarla paylaşmadıkça puanınızı göremeyecektir.

Hesabınızdaki skor ayarını değiştirerek Snapchat skorunuzu gizleyebilirsiniz.

Bunu yapmak için Ayarlar –  Gizlilik ve Güvenlik’e gidin ve ardından “Puan” sekmesine dokunun. Buradan, insanların Snapchat puanınızı görüp göremeyeceğini seçebilirsiniz.

Snapchat puanınızı gizlemek zor değildir. Yukarıda özetlenen adımları izleyerek, puanınızın başkalarından gizli tutulmasını sağlayabilirsiniz.

gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel 20Pin
Snapchat Puanı Nasıl Gizlenir

Snapchat Puan Gizleme

Snapchat skorunuzu kontrol etmek için yapmanız gereken uygulamayı açmak, profil sayfanıza gitmek (Bitmoji’nizin olduğu sayfa) ve kullanıcı adınızın hemen altında bir sayı göreceksiniz. Bu sizin Snapchat puanınızdır. Gönderdiğiniz ve aldığınız snap sayısının bir sayısal değeridir. Yani Snapchat’i ne kadar çok kullanırsanız, o kadar yüksek olacaktır. Bu puanın kullanıcı deneyiminiz veya Snapchat’teki yeni özelliklere erişiminiz üzerinde herhangi bir etkisi olmadığını unutmayın. Bu tek amacı kullanıcılara uygulama ve arkadaşlarıyla etkileşime geçmeleri için eğlenceli bir yol sunmaktır. Bu yüzden daha fazla snap göndererek ve güzel sohbetler yaparak puanınızı yükseltebilirsiniz.

Snapchat Hikaye Gizleme

Snapchat hikayelerinizi gizlemek, belirli içerikleri kişilerden uzak tutmanıza yardımcı olabilir. Bu, özellikle arkadaş listenizde olmayan kişiler tarafından görüntülenmesini istemediğiniz resimleriniz veya videolarınız varsa kullanışlıdır. Snapchat’te bir hikayeyi gizlemek gerçekten çok kolay. İşte adımlar:

  • Snapchat’i açın ve ekranınızın alt kısmında bulunan hikayeler sekmesini bulun.
  • Sağ üst köşede, oluşturduğunuz her hikayenin yanında üç noktalı bir simge göreceksiniz. Üzerine dokunun.
  • “Hikayeyi şuradan gizle”yi ve ardından “Hikayem”i seçin. Bu, hikayenizi kaldıracaktır, ana hikayeler bölümünden kaldırılacak ve bunun yerine yalnızca sizin görebileceğiniz özel bir hikaye olarak görünecektir.
  • Hikayenizi daha sonra kişilerle yeniden paylaşmak istiyorsanız, aynı üç nokta simgesine tekrar dokunun ve “Hikaye Gönder “i seçin. Buradan, arkadaş listenizden hikayenizi görüntülemesini istediğiniz kişileri seçebilirsiniz.
YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri