Silinen Facebook Hesabı Geri Alınır Mı?

Yahya Sefa Diri

Silinen facebook hesabı geri alınır mı? Sorusunu sık bir şekilde alıyoruz. Silindiği için çevrimiçi bir hesaba erişimi kaybetmek çok üzücüdür, özellikle de bu hesap önemli anılar veya bağlantılar içeriyorsa. Ne yazık ki Facebook hesapları silindikten sonra geri getirilemiyor. Bununla birlikte, hesabınızın ele geçirildiğini veya saldırıya uğradığını düşünüyorsanız atabileceğiniz birkaç adım vardır.

Her şeyden önce, hesabınızı geri yüklemeye ilişkin ipuçları için resmi Facebook Yardım Merkezi’ni inceleyin. Yardım için müşteri hizmetleri ekibine de ulaşmak isteyebilirsiniz; size bir tür geçici çözüm konusunda yardımcı olabilir veya ek tavsiyelerde bulunabilirler.  İşte sizlere silinen Facebook hesabı geri alınır mı? Sorusunun doğru cevabı!

Silinen Facebook Hesabı Geri Alınır Mı?

Her zaman kolay olmasa da, bazı durumlarda silinen bir Facebook hesabını geri almak mümkündür. Hesabınızı yanlışlıkla veya kasıtlı olarak sildiyseniz panik yapmayın. Hesabınızı kurtarmak için atabileceğiniz adımlar var.

  • Yapmanız gereken ilk şey, Yardım Merkezi formu aracılığıyla veya masaüstündeki Sorun Bildir sayfasını kullanarak doğrudan Facebook ile iletişime geçmektir. Ne olduğunu ve hesabınızı neden geri istediğinizi açıklayın. Talebiniz belirli kriterleri karşılıyorsa, Facebook hesabı yeniden etkinleştirebilir.

Talebiniz Facebook’un yeniden etkinleştirme standartlarını karşılamıyorsa, size yardımcı olamayacaklardır. Bu durumda, kullandığınız e-posta adresini kullanarak başka bir hesap oluşturmayı deneyebilirsiniz silinen hesabınız için. Orijinal hesabı ne kadar süre önce sildiğinize bağlı olarak, eski içeriğinizin bir kısmı yeni hesapta hala mevcut olabilir.

Bazen Facebook, uzun süredir (bir yıldan fazla) aktif olmayan bir hesabı siler. Bu durumda, aynı e-posta adresiyle yeni bir hesap oluşturmak sorunu çözecektir.

gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel Kopyasi 71Pin
Silinen Facebook Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Silinen Facebook Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Facebook hesabınızı silindikten sonra geri almak göz korkutucu bir görev olabilir. Hesabınızın yanlışlıkla kaldırıldığını düşünüyorsanız panik yapmayın. Hesabınızı geri almak için atabileceğiniz adımlar var. Bu makalede, silinen bir Facebook hesabını kurtarma sürecinde size rehberlik edecek ve gelecekteki sorunları önlemek için yararlı ipuçları sağlayacağız.

  • Facebook’u açın ve tekrar geri almak istediğiniz hesabı aratarak profiline gidin.
  • Profil resmine dokunarak “Destek al veya Profili Şikayet Et” seçeneğine tıklayın.
  • Gelen seçenekler arasından “Başka bir şey” seçeneğine dokunun.
  • Hesabı Geri Al başlığına dokunun ve adımları takip edin.

Yukarıda yer alan adımları sırasıyla ve eksiksiz bir şekilde yapmanız durumunda Facebook hesabınızı geri almış olursunuz. Unutmayın, paylaştığımız yöntem bir ihtimalden ibarettir ve vakit kaybetmeden bu yöntemi denemek işe yarar bir yöntem olabilir. Eğer hiçbir şekilde hesabı kurtaramıyorsanız Facebook yardım merkezi ile iletişime geçerek çok daha hızlı bir şekilde hesabınızı geri almayı deneyebilirsiniz.

Silinen Facebook Hesabı Bulunur Mu?

Silinen bir Facebook hesabını bulmak kolay değildir, ancak mümkündür! Eskiden Facebook hesabı olan birini bulmaya çalışıyorsanız, yapabileceğiniz birkaç şey var. İlk adım, isimlerini ve onları bulmanıza yardımcı olabilecek diğer bilgileri aramaktır. Bu, e-posta adreslerini, telefon numaralarını ve hatta platformda kullanmış olabilecekleri eski kullanıcı adlarını içerebilir.

Silinen Facebook hesabını bulmak için:

  • Telefon numarası
  • Ad – Soy Ad
  • E – Posta adresi
  • Eski kullanıcı adını aramayı deneyin.
YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
thedopingclub.com