takipçi satın al

PUBG Mobile Hilesi 2024 – Wallhack, Aimbot, UC (Güncel)

Gidio.NET

PUBG Mobile hilesi sayesinde oyun içerisinde duvardan takip yapabilir, uzaktan hedefi vurabilir ve silahın geri tepmesini rahat bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Herhangi bir gerip tepme olmadan düşmanınızı vurabiliyorken bir yandan da düşmanınızın nerede olduğunu ne olursa olsun 2023 PUBG Mobile hileli versiyon sayesinde görebilirsiniz.

PUBG Mobile’in geliştiricisi olan Tencent her ne kadar PUBG Mobile hilesine karşı olsa da oyun içerisinde PUBG Mobil’i hileli bir şekilde oynayan oyuncular mevcuttur. Bu hileleri engellemek için sürekli olarak adım atan Tencent maalesef yetersiz kalıyor. Pubg Mobile’ı hileli bir şekilde oynamak isteyen oyunculara bu içerik rehber niteliğindedir.

PUBG Mobile Hilesi Nedir?

PUBG Mobile hilesi, diğer oyuncuları hileli yollar ile vurmaya yarayan oyun içi rekabetleşmeyi en az seviyeye indiren yöntemdir. Düşmanınıza karşı her zaman oyunu kazanmak için ve seri bir şekilde rank, tecrübe puanı, UC kazanmak için PUBG Mobile oyununda hile yapmanız gerekir.

PUBG Mobile oyununda hile yaptığınızda avantajlarınız sırasıyla:

 • PUBG Mobile Wallhack
 • PUBG Mobile Aimbot
 • PUBG Mobile UC hilesi olacaktır.

Bu avantajlar ile birlikte oyununuz çok daha kolay hale gelecek ve düşmanlarınızı kolayca vurarak oyun içerisindeki ekipmanlar dahil zor olan her bir koşulu kolaylıkla tamamlamış olacaksınız.

PUBG Mobile UC Hilesi

PUBG Mobile oyununda karakterinizi daha fazla geliştirmek ve daha fazla görünüm kazandırmak amacıyla UC sistemi vardır. UC’yi ücretli ve çeşitli etkinlikler ile elde edebilmektesiniz. Fakat tüm oyuncular için önemli olan PUBG Mobile UC hilesi için internette ve diğer ortamlarda çok fazla UC’nin hilesinin olduğu söylenmektedir.

PUBG Mobile oyununda UC hilesi diye bir hile yoktur. İddia eden her araç veya her kişi sizi kandırıyor olacaktır. İnternette gördüğünüz PUBG Mobile 10.000 UC hilesi veya PUBG Mobile bedava UC hilesi gibi olayların her birisi sizi kandırmaktadır. Diğer bir yandan bedava BP gibi tüm hilelerin her birisi yalandır.

Bu tür siteler sizlerden dosya indirmenizi ve kurmanızı isteyecektir. İndirdiğiniz dosya size hesap bilgilerinizi girmenizi ister. Eğer hesap bilgilerinizi girerseniz hesabınız başka birini eline geçecektir. PUBG Mobile oyununda UC elde etmek isterseniz ve bunun bedava olmayacağını bilmek için oyunun sunucularının olduğunu ve her şeyi hak ederek elde etmeniz gerektiğini biliyor olmanız gerekir.

PUBG Mobile 10.000 UC Hilesi

PUBG Mobile oyunu için 10.000 UC Hilesi son günlerin en çok araştırılan konularından bir tanesidir. PUBG Mobile oyununda UC hilesi yapmanız neredeyse imkansızdır ve gerçekliği yansıtmamaktadır.

PUBG Mobile oyununda size 10.000 UC hilesi yapabileceğini iddia eden ve bunun gerçek olduğunu söyleyen tüm site, illegal yöntem, kişilerden uzak durunuz. Bu tür aktivitelerin her birisi PUBG Mobile hesap güvenliğinizi riske atacaktır. Hesap bilgileriniz bir başkasının eline geçebilir ve hesabınızdaki tüm eşyalar kaybolabilir.

Sonuç olarak PUBG Mobile UC hilesi yapmak isterseniz PUBG Mobile yöneticileri, oyun hesabınızı silecek ve kalıcı olarak yasaklayacaktır. Bu tür hilelerden uzak durunuz.

PUBG Mobile UC Kodları Fiyatları (Güncel):

 • PUBG Mobile 300 + 25 UC: 87 TL
 • PUBG Mobile 60 UC: 18 TL
 • PUBG Mobile 690 UC: 157 TL
 • PUBG Mobile 600 + 60 UC: 170 TL
 • PUBG Mobile 1500 + 300 UC: 418 TL
 • PUB Mobile 4000 UC: 762 TL
 • PUBG Mobile 1875 UC: 383 TL
 • PUBG Mobile 3000 + 850 UC: 840 TL

PUBG Mobile oyununda bedava UC elde etmek için özel turnuvalara katılmak veya royale pass rütbenizi bir sonraki seviyeye taşımanız gerekecektir. Aynı zamanda çekilişlere de katılmak işe yarar bir yöntemdir.

PUBG Mobile Wallhack Hilesi

PUBG Mobile’ın en çok araştırılan ve kullanılmak istenen hilelerinden olan PUBG Mobile Wallhack hilesi tüm düşmanları görmenizi sağlar. Düşmanları görmenizi sağlayan hile kolay yoldan size rütbe, XP ve UC kazandırmış olur. Oyunu çok daha kolay hale getiren bu hile özelliği sizin oyun içerisinde uzun süre hayatta kalmanızı da sağlayacaktır.

PUBG Mobile’ın Wallhack hilesi, APK veya iOS için uygulamaya kodlanmış bir şekilde telefonunuza indirilecektir. Kodlanmış olan uygulamayı açıp kurarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Wallhack Hilesinin Özellikleri:

 • Düşmanları her yerde görebilme
 • Oyun içerisindeki objeleri her yerden görebilme
 • Oyuncu adını, sağlığını ve mesafesini görebilme
 • Hedef uyarı sistemi
 • Düşmanın sınıfı, ekipmanı, adı ve seviyesini görme
 • Yerdeki iskeletleri görebilme

PUBG Mobile Aimbot Hilesi

PUBG Mobile’ın en çok sevilen ve sık kullanılan diğer bir hilesi Aimbot hilesidir. Aimbot hilesi sayesinde düşmana otomatik bir şekilde hedef alırsınız ve sizin yerinize düşmanı kafadan vurmayı sağlar. Bu sayede bu hile ile birlikte oyunda çok fazla düşman öldürürsünüz. Bir tür otomatik bot görevi gören aimbot hilesi, nişan alma eylemini sizin için yapar.

Nişan Hilesinin Özellikleri:

 • Otomatik atış
 • Hedefe %100 isabet
 • Nişan alma açısı, hassaslığı ve hızını ayarlayabilme
 • Kafadan vurma
 • Duvarın içinden isabet alabilme
 • Düzenlenebilir bot ve tuşlar

PUBG Mobile Hile Bedava

PUBG Mobile oyununda diğer rakip oyunculara göre daha fazla avantaj elde etmek için modlanmış APK dosyaları oynamanız gerekebilir. Modlu APK’lar çeşitli özelliklere sahiptir ve oyunu kolaylaştırmak için farklı avantajları size sunar. Modlu PUBG Mobile APK dosyasını kurabilmek ve oynayabilmek için Android telefonunuzda root işlemini yapmanız gerekir.

PUBG Mobile modlu APK dosyası wallhack, aimbot, ganimet bulma, oyunculardan kaçma gibi farklı özelliklere sahiptir. Bu özelliklerin her birisi mod sayesinde bedava olarak sizin olmuş olur. Fakat bedava olarak sunulan bu modlu apk’lar hesabınızın oyundan devre dışı bırakılmasını yani banlanmasını sağlayacaktır. Bu yüzden PUBG oynarken dikkat etmeniz gerekecektir.

Önerilen İçerik:

Gta San Andreas Hileleri

Hearts Of İron 4 Hileleri

The Forest Hile Kodları

ETS2 Hileleri Programsız

Dude Theft Wars Hile Kodları 

Minecraft TikTok Hileleri

YouTube video
YouTube video

PUBG Mobile

Tencent Games

Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş