Libidosu En Yüksek Burç (Erkek / Kadın Burçları)

Gidio.NET

Burçlar karakteristik özelliklere sahiptirler ve libidosu en yüksek burç hangisi? Merak konusudur. Her burç, kendine has özellikler ile hayatını devam ettirir ve her burcun hayata karşılık olarak önceliği farklıdır. Kimi burçlar diğer burçlara göre daha fazla libidoya sahipken kimi burçlarda farklı özellikler ile ortaya çıkarlar.

Libidosu en yüksek burç sıralaması veya en yüksek olan burcu öğrenmek için bu içerik rehber niteliğindedir. Sürprizlere açıksanız ve burçların ne olduğu hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız bu içerikte libidosu en yüksek burç hangisi? Öğrenmiş olacaksınız.

Libidosu En Yüksek Burçlar

12 farklı burç arasından en yüksek libidoya sahip burcun hangisi olduğunu öğrenmek sizin de hakkınızdır. Partnerinizin nasıl bir yapıya sahip olduğunu öğrenerek burcu hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Burçlar farklı karakteristik özelliklere sahiptirler ve her burç farklı karakteristik özellik ile sizlere bambaşka bir dünyayı aralayabilirler. Tıpkı libidosu en yüksek burçlar gibi…

Libidosu en yüksek burç sıralaması:

 • Akrep burcu
 • Koç burcu
 • Boğa burcu
 • Yay burcu
 • Aslan burcu
 • Kova burcu
 • Terazi burcu
 • Yengeç burcu
 • Balık burcu
 • Oğlak burcu
 • İkizler burcu
 • Başak burcu

İlk sırada yer alan akrep burcu, libido bakımından en yüksek libidoya sahip olan ve partnerine en özel anları kıyasıya yaşatan burçtur. Diğer burçlarda aynı şekilde farklı libidoya sahip olup ve partnerine farklı duyguları hissettiren diğer burçlar olarak sıralamada yer almaktadır.

gidio 7Pin
Libidosu En Yüksek Kadın Burcu

Libidosu En Yüksek Kadın Burcu

Libidonun tavan yaptığı ve partnerine inanılmaz anlar yaşatan burç, akrep burcudur. Akrep burcu farklı karakteristik özelliği ile adından sık bir şekilde bahsedilen ve libido konusunda da her zaman ön plana çıkan burç olarak bilinir. Eğer hayatınızda akrep burcuna sahip bir kadın varsa özel anlarınızda hiçbir şeye şaşırmayın. Sizi çok farklı hissettirerek nefesinizi kesebilir.

Libidosu En Yüksek Erkek Burcu

Kova burçları, erkeklerde en yüksek libidoya sahip burçtur. Durdurulamaz bir özgüvene sahiptir ve ne yapacağını asla kestiremezsiniz. Sakin ve özgüvenli yapıları sayesinde sizi mest edebilir ve farklı bir dünyada hissettirebilirler. Her ne kadar sakin bir yapıya sahip olsalar da cinsel hayatları hiçte öyle değildir. Çılgın, sınırları aşan ve durmak bilmeyen bir yapıya sahiptirler. Çekicilikleri ise ayrı bir konudur.

Akrep Burcu Libidosu

Akrep bireyleri yoğun ve tutkulu cinsel enerjileriyle tanınırlar. Bu işaret, cinsel ifadelerinde kendini gösterebilecek derin duygular ve arzularla ilişkilidir. Akrepler cinselliklerini keşfetmekten korkmazlar ve risk alma ve yeni şeyler deneme konusundaki isteklilikleri ile tanınırlar. Libidoları yüksektir ve arzularını tam olarak ifade etmelerine olanak tanıyan yoğun fiziksel deneyimler isterler. Akrepler yüzeysel bağlantılardan memnun değildir; partnerleriyle cinsel deneyimlerine tam olarak katılmalarına olanak tanıyan derin bir duygusal bağ ararlar.

Koç Burcu Libidosu

Hayata karşı her zaman tutkulu olan ve girişimcilikleri ile ön planda yer alan koç burçları bir yandan da en yüksek libidoya sahip 2. Burç olarak sıralamalarda yer alır. Partnerine aşık bir koç burcu, fiziksel olarak her zaman kendini göstermekten yana olur. Atılgan yapıları ile sizi doyum noktalarına ulaştırabilir hatta zirveyi yaşamış olursunuz. Koç burcunu elde etmek için masum kız rolünü oynuyor olmanız yeterlidir. Sizi bir kedi gibi çılgına dönüştürecektir.

Betnis Giriş
Betnis Giriş
thedopingclub.com