takipçi satın al

Instagram Yazıyor Özelliği Kapatma – Açma (Yeni)

Gidio.NET

Instagram yazıyor özelliği kapatma konusunda sık soru alıyoruz. Instagram’da yazıyor özelliğini açmanın ve kapatmanın kolay bir yolunu mu arıyorsunuz? Başlamak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri derledik, bazı adımları takip etmeniz gerekmektedir.

Instagram arkadaşlarınızla, ailenizle ve hatta hiç tanımadığınız kişilerle bağlantıda kalmak için mükemmel bir platformdur. İster yeni başlayan bir fotoğrafçı olun, ister sadece günlük hayatınızı başkalarıyla paylaşmak isteyin, Instagram bunu kolaylaştırır.

Instagram Yazıyor Özelliği Açma

Instagram’da bir kişiyle sohbet ederken mesaj bölümünde siz mesaj yazdığınızda alt kısımda yer alan ‘’Yazıyor‘’ özelliğinin görünmesi için herhangi bir eylemde bulunmanıza gerek yoktur. Instagram bu özelliğin açılması için herhangi bir sekme veya özellik getirmemiştir. Bu ‘’Yazıyor‘’ özelliğini her sohbet ekranında görüntüleyebilirsiniz.

Instagram Yazıyor Özelliği Kapatma

Instagram yazıyor özelliği kapatma işlemi için her şeyden önce, Instagram uygulamanızın güncel olduğundan emin olun. Eğer değilse, devam etmeden önce güncelleyin. Instagram’da bir kişiyle sohbet ettiğinizde sizlere sohbet ekranında mesaj attığında ‘’ yazıyor ‘’ bildirimi gelmektedir. Bu bildirimi kaldırmanın birden fazla yolu olabilir. Yapmanız gereken ilk şey sohbet ekranındayken mesaj bölümüne girmeden önce telefonunuzun internetini kapatmanız ve daha sonra mesajı yazıp gönder işaretine basmanız gerekmektedir. Böylelikle karşı taraf siz mesaj gönderdiğinizde sohbet ekranında ‘’yazıyor”yazısını görmeden direk olarak mesaj gidecektir.

gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel Kopyasi 8Pin
Instagram Yazıyor Özelliği Kapatma

Instagram DM Yazıyor Kaldırma

Instagram’da ‘’ DM Yazıyor ‘’ özelliğini kaldırmak aslında karşı tarafa ne yazdığınızı merak etmesi için ne yazıyor ne düşünüyor gibi havalar katmamak için kullanılmaz. Gerek duyulmadığında özelliği kapatmanız doğru olacaktır. Bu özellik için bazı kullanıcılar hoşnut olmasa da çoğu sosyal medya kullanıcıların hoşuna gitmektedir. Sevgili, arkadaş arasında geçen sohbetlerde sıklıkla kullanılır.

Instagram Yazıyor Gözükmüyor

Instagram sohbet bölümünzde ” Yazıyor ” yazısının neden görünmediğini merak ediyor musunuz? Bunun neden olabileceğine dair birkaç olası neden var. Instagram uygulamasının en son sürüm olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Bir başka sebep ise internet bağlantınızın düzgün çalışmamasıdır.

YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri