takipçi satın al

Instagram Kalp Akımı Nedir? Elle Kalp Emojisi

Gidio.NET

Instagram kalp akımı hakkında çok sık soru alıyoruz. Instagram dünyasının en yeni üyesi: Kalp akımı. Kimi veya ne tür bir içeriği görüntülüyor olursanız olun, kalp akımı onu takdir ettiğinizi göstermenin harika bir yoludur. Küçük bir takdir hareketinizin birinin gününü ne zaman çok daha parlak hale getireceğini asla bilemezsiniz. İşte sizlere kalp akımı hakkında merak edilen tüm soruların cevapları.

Instagram her geçen gün yeni bir akıma gebe diyebiliriz. Instagram’da insanlar sevdikleriyle daha fazla iletişimde kalmak, onlara karşı olan sevgilerini gösterebilmek veya farkındalık oluşturabilmek amacıyla akımlardan yararlanıyor. Instagram’da karşılaştığımız bu akımların her birisinin farklı bir anlamı bulunuyor olsa da son gözde Instagram kalp akımı epey popülarite kazanmış durumda ve insanlar tarafından merak ediliyor. Instagram’ın yeni gözdesi Instagram kalp akımı hakkında merak edilenlere dair tüm detaylar…

Adsiz 768 × 403 piksel 2023 05 11T235710.815Pin
Instagram Kalp Akımı

Instagram Kalp Akımı

Instagram’ın yeni ve hızla popülariteye ulaşan yeni bir akımı var. Adı ise Instagram kalp akımı! Instagram notlar kısmında paylaşacağınız yeni kalp akımıyla takipçilerinize merak uyandırabilirsiniz. Peki, herkesin Instagram notlar kısmında paylaştığı Instagram kalp akımı tam olarak neyi ifade ediyor?

Instagram’da takipçilerinizin veya takip ettiklerinizin paylaşmış olduğu Instagram kalp akımı tam olarak Kemal Kılıçdaroğlu’nun mitinglerinde yapmış olduğu el ile kalp emojisine çağrışımda bulunuyor. Instagram’ın notlar kısmında yer alan kalp emojisi, takip ettiğiniz kişinin Kemal Kılıçdaroğlu’na dair sevgi veya hoş görü beslediği anlamına geliyor olabilir.

Instagram Durum Kalp Nedir?

Kemal Kılıçdaroğlu’nun mitinglerinde karşılaştığımız el ile kalp oluşturma akımı Instagram’a kadar yansıtıldı. Instagram’da Kılıçdaroğlu’nu destekleyen kişiler notlar kısmını kullanarak Instagram notlar kısmında ‘’Instagram kalp emojisi’’ kullanıyorlar. Instagram’da akım olan bu yeni trendi kullanabilmek için iPhone yani iOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip olmanız gerekebilir. Çünkü Android telefonda takip ettiğiniz kişilerin paylaşmış olduğu emojiyi işletim sistemi farklılığı nedeniyle görüntüleyemiyor olabilirsiniz. Veyahut iPhone telefona sahip olsanız dahi işletim sisteminizin güncel olmaması nedeniyle yine kalp emojisini görüntüleyemezsiniz. İşletim sistemini güncelleyerek sizde Instagram’da not kısmına kalp emojisi koyabilirsiniz.

Instagram Nasıl Not Eklenir?

  • Instagram Notları’nı kullanmaya başlamak için yapmanız gereken ilk şey uygulamayı açmak ve yeni bir gönderi başlatmaktır. Başlığınızı veya hikayenizi yazarken, ekranınızın altında bulunan “Daha Fazla” düğmesine tıklayın. Ardından gönderinizin üst kısmında “Not Ekle” seçeneğinin belirdiğini göreceksiniz. Yazmaya başlayabileceğiniz boş bir not açmak için buna dokunun senin hikayen.
  • Notunuzu yazmayı tamamladıktan sonra, onu biçimlendirmenin birkaç yolu vardır. Notunuzun belirli bölümlerini öne çıkarmak için kalın, italik veya altı çizili gibi biçimlendirme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca her bölümü ayıran satıra üç kısa çizgi (—) yazarak bölücüler ekleyebilirsiniz. Bu, notunuzun okunmasını kolaylaştırır ve okuyucular için daha düzenli hale getirir.

Instagram Elle Kalp Emojisi

Instagram’ın yeni trend akımı olan elle kalp emojisini notlar kısmında kullanmak için iPhone işletim sistemine sahip olan bir telefona ihtiyacınız var. Elle kalp emojisini hızlıca Instagram notlar kısmına dahil edebilmeniz için elle kalp emojisini aşağıda paylaştık.

Elle Kalp Emojisi:🫶
YouTube video
YouTube video
YouTube video

Snapchat My Ai Nasıl Açılır?  içeriğimize göz atın.

Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri