takipçi satın al

Discord Önceden Biliniyordu Rozeti (Yeni)

Yahya Sefa Diri

Discord önceden biliniyordu rozeti hakkında çok sık soru aldık. Discord rozetleri, platformdaki statünüzü ve kimliğinizi göstermenin harika bir yoludur. İster yayıncı, ister profesyonel bir e-spor oyuncusu ya da Discord topluluğunun hevesli bir hayranı olun, sizin için bir rozet var! Özel emojilerden özel yapım avatarlara kadar, rozetler kendinizi ifade etmenin ve herkesin ne olduğunu bilmesini sağlamanın kolay bir yoludur.

Hiç havalı bir Discord rozeti olan birini gördünüz mü? Bu rozetler, sunucudaki başarıları ve etkinlikleri göstermenin harika bir yoludur ve yeni kullanıcılara kimin sorumlu olduğunu veya kimin belirli hedeflere ulaştığını hızlı bir şekilde gösterir. Eğer Discord önceden biliniyordu rozeti nedir?, Discord önceden biliniyordu rozeti nasıl alınır? Sorularının doğru cevabını arıyorsanız bu içeriğimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Discord Önceden Biliniyordu Rozeti

Discord önceden biliniyordu rozeti, Discord’un artık yeni bir ‘’ID’’ veya diğer adıyla ‘’kullanıcı adı’’ sistemine dahil olacak olması ile ilgilidir. Kısaca Discord, kullanıcı adı ve ID sisteminin yeni sisteme ayarlanabilmesi için Discord kullanıcı profillerine ‘’Discord önceden biliniyordu’’ rozetini dahil ederek yeni kullanıcı adı sisteminin sinyalini vermiş oldu.

Etiketlerin artık kaldırılması yerine kullanıcı adı sistemi getirilmesi nedeniyle şu anda bazı Discord profillerinde ‘’Discord daha önce biliniyordu rozeti’’ yer almaktadır. Arkadaşlık kodu bu yeni sistem ile birlikte tamamen ortadan kaldırılmış oldu. Bu sistemin eski ismi ise ‘’isim’’, ‘’kullanıcı kodu’’ olarak bilinmektedir.

Yeni sistemde kullanıcı adları tıpkı Twitter mantığında karşımıza çıkacaktır. Öncelikli olarak eski hesaplar yeni kullanıcı adı mantığına dahil edilecek daha sonrasında ise yeni hesaplarda bu sisteme dahil edilerek kullanıcı adı mantığı yenilenmiş olacaktır.

gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel Kopyasi 11Pin
Discord Önceden Biliniyordu Rozeti Nasıl Alınır?

Discord Önceden Biliniyordu Rozeti Nasıl Alınır?

Discord önceden biliniyordu rozetini alabilmeniz için Discord partneri veya resmi bir hesaba sahip olmanız gerekiyor. Özellikle yayıncı profillerinde bu rozeti görebilirsiniz çünkü bu rozetin onlarda olmasının nedeni; partnerlerinin bulunması veya resmi bir hesaba sahip olmalarıdır. Yeni sistem ile birlikte etiket sistemi kaldırılacak yerine kullanıcı adı sistemi getirilecektir.

Discord önceden biliniyordu rozetini resmi hesaplar dışında şu anda 2018 tarihli, 2020 tarihli hesaplarda da görebilme olasılığınız vardır. Bazı kullanıcılar 2016 tarihli Discord hesaplarına da bu rozetin geldiğini bildirmekteler. İlerleyen günlerde eski hesapların yeni sisteme tamamen uyarlanmasıyla birlikte yeni hesaplarda da ‘’önceden biliniyordu’’ rozeti alınabiliyor olacaktır.

Discord Rozetleri Nelerdir?

Discord rozetlerinin nihai sıralı listesine hoş geldiniz! İster uzun süredir Discord kullanıcısı olun, ister platforma yeni katılmış olun, hayranların en sevdiği bu rozetlerden birine sahip olmak sizi kalabalıktan ayırabilir ve Discord statünüzü gösterebilir.

  • Bir numara ile başlayalım – Nitro Rozeti. Bu rozet yalnızca premium hizmetimiz Nitro’ya abone olan kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Bu rozetle, gelişmiş ses ve video kalitesi, özel emojiler ve daha fazlası gibi özel özelliklere erişebileceksiniz. Ayrıca, oldukça havalı görünüyor!
  • Sırada HypeSquad Etkinlik Rozetleri var. Discord’daki sanal etkinlikleri keşfetmeye katılan bir etkinlik meraklısıysanız, bu rozet size uygun olabilir. Bu rozetler, popüler sanal etkinlik platformuna verdiğiniz desteği gösterir ve Discord’daki görevleri tamamlayarak veya etkinliklere katılarak kazanılabilir.
  • Üçüncü olarak, Doğrulanmış Rozetimiz var. Bu rozet yalnızca platformdaki en güvenilir kullanıcılar için ayrılmıştır – Discord’un kendisi tarafından doğrulananlar! Bu rozeti elde etmek, diğer kullanıcılara kalıcı olduğunuzu ve uygulamada size güvenebileceklerini göstermenin yanı sıra profilinize ekstra bir güvenilirlik katmanı kazandırmanın harika bir yoludur.
  • Son olarak – Erken Destekçi Rozetleri. Bu rozetler Discord’un ilk yayınlandığı zamanlarda uzun süreli destekçilerine verildi. Bu özel rozetlerden birini aldıysanız, bu şu anlama gelir discord topluluğuna katılan ilk üyelerden biri olduğunuzu gösterir. Bu, platformdaki benzersiz durumunuzu göstermenin ve diğer kullanıcıların ne kadar süredir burada olduğunuzu bilmelerini sağlamanın harika bir yoludur!

Discord Rozetleri Ne İşe Yarar?

Discord rozetleri, Discord topluluğundaki statünüzü göstermenin harika bir yoludur. Bu rozetleri etkinliklere katılarak, doğrulanmış bir kullanıcı olarak veya sadece sunucunun aktif bir üyesi olarak kazanabilirsiniz. Rozetler farklı şekil ve boyutlarda olup, hangi sunucuda olduğunuza bağlı olarak birçok farklı renk ve tasarım mevcuttur. Bu kadar çok seçenek varken, kişiliğinize en uygun olanı bulmak çok kolay! Ayrıca, kalabalığın arasından daha da sıyrılmak istiyorsanız, kendi özel rozetinizi oluşturabilir ve onu gerçekten benzersiz hale getirebilirsiniz.

YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Betnis Giriş
Bahis Siteleri