Discord AutoMod Rozeti Nasıl Alınır? (En İyi Yöntem)

Yahya Sefa Diri

Ziyaretçilerimizin merak konusu olan Discord Automod rozeti nasıl alınır? Discord Automod bot nedir? gibi sorulara detaylı bir şekilde içeriğimizde yer verdik. Discord Automod, sunucu sahipleri ve moderatörler için inanılmaz derecede faydalı bir araçtır. Ayrıca sohbet odasını 7/24 yönetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Discord automod, kolay bir şekilde sunucunuzu yönetmenin ve güvende tutmayı sağlamaktadır. Özelleştirici seçenekleri ile istenmeyen filtrelemeleri düzenleyebilirsiniz. Ayrıca özel kurallar oluşturma, kullanıcı etkinliğini denetleme ve kuralları ihlal eden kullanıcıları yasaklama gibi ek özelliklere de sahiptir.

Discord AutoMod Bot Nedir?

Discord automod bot, sunucunuzu yönetmenin ve istenmeyen etkinliklere karşı güvende tutmanın harika bir yoludur. Sohbetleri otomatik olarak denetleyerek, saldırgan dili tespit ederek, rolleri yöneterek ve daha fazlasını yaparak topluluğunuzu korumanıza yardımcı olabilir. Bir automod bot ile, sunucunuzda moderasyonun nasıl ele alındığını özelleştirme gücüne sahip olursunuz. Discord sunucularındaki moderatörlerin uygunsuz mesajları otomatik olarak algılamasına ve kaldırmasına yardımcı olmak için tasarlanmış yapay zeka destekli bir bottur. Birden fazla kanalda aşırı küfür veya spam gönderme gibi olası kural ihlallerini hızlı bir şekilde belirleyebilir. Automod Bot, üyeleri yasaklamak veya belirli kanallardan sessize almak gibi diğer görevler için de kullanılabilir.

Discord AutoMod Rozeti Nasıl Alınır?

Discord Automod güvenli ve dostça tutmaya olan bağlılığınızı ve adanmışlığınızı göstermenin harika bir yoludur. Bu rozet ile işini ciddiye alan deneyimli bir moderatör olduğunuzu gösterebilirsiniz. Bu özel rozet, Discord’daki sunucuların üyelerini istenmeyen içeriklerden korumalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Gelişmiş özellikleri sayesinde, ayarları özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Automod botunu sunucunuza dahil ederek rozetin sahibi olabilirsiniz. Tüm ayarlar tamamlandıktan sonra alt tarafta ” Automod ” rozetini görmüş olacaksınız. Rozetin üzerine tıklayıp kaydet seçeğine basarak rozete kolaylıkla erişebilirsiniz.

gidio one cikan gorsel 1000 × 503 piksel 7Pin
Discord Automod Rozeti Nasıl Alınır

Discord’da AutoMod’u Nasıl Etkinleştirebilirim?

Discord’da AutoMod’u etkinleştirmek, sunucunuzu temiz tutmanın ve herkes için güvenli bir alan olmasını sağlamanın harika bir yoludur.

  • Kullanıcı kimlik bilgilerinizle Discord uygulamasına giriş yapın.
  • Pencerenin sol alt kısmındaki Sunucu Ayarları’na gidin, ardından “Roller” ”İzinler” menüsünden Automod’u seçin.
  • AutoMod’u bulmak için aşağı kaydırın, ardından yanındaki “Etkinleştir “e tıklayın.
  • AutoMod’un nasıl çalışmasını istediğinize dair size bir seçenek listesi verilecektir, hangi otomatik sansür kelimelerini, kullanıcıların mesaj göndermeden önce ne kadar beklemeleri gerektiğini ve ne tür mesajların engelleneceği seçebilirsiniz.
  • Seçimlerinizi tamamladığınızda, “Değişiklikleri Kaydet “e tıklayın.

AutoMod, Discord sunucunuzu temiz ve güvenli tutmak için bir araçtır, bu nedenle yeni bir sunucu kurarken bundan yararlandığınızdan emin olun. Ayrıca AutoMod’u etkinleştirdikten sonra Automod Rozetine Discord hesabınıza kazandırabilirsiniz.

Aşağıdaki butona tıklayarak Discordun resmi destek sayfasına ulaşabilir ve sorularınızı destek kanalında paylaşabilirsiniz.

AutoMod ve AutoMod rozeti hakkında merak ettiklerinize ulaşım sağlamak için aşağıdaki butondan Discord destek kanalına göz atın!

Tab 1 content.

Tab 2 content.

YouTube video
YouTube video
Betnis Giriş
Betnis Giriş
thedopingclub.com